Запоріжжя: вул. Парковий бульвар 1-б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

З’ємні пристрої захисту від перенапруги – оптимальний захист у найменшому розмірі

Захист від перенапруги є обов’язковим компонентом у всій комерційній та приватній нерухомості ЄС відповідно до DIN VDE 0100-443 і -534. Наші нові пристрої захисту від перенапруги 𝐕𝐀𝐑𝐈𝐓𝐄𝐂𝐓𝐎𝐑 𝐕𝐏𝐔 𝐀𝐂 𝐈𝐈+𝐈𝐈𝐈 забезпечують оптимальний захист від блискавки та пошкодження від перенапруги. Завдяки ширині лише 9 мм на полюс вони особливо компактні, тому їх можна використовувати в усіх електричних щитах, зарядних станціях та багатьох інших пристроях. Модулі відповідають вимогам класів типу 2 і 3. Зі струмом розряду 20 кА ці продукти пропонують відмінний індивідуальний захист.
 
  • Доступно для мереж типу TN-S, TN-C, IT і TT
  • Підходить для робочої напруги (Uc) 275 В та 440 В
  • Висока стійкість до струму короткого замикання до 25 кА
  • Комбінований розрядник типу 2 та 3
  • Компактна конструкція лише 9 мм на полюс

Як офіційний дистриб’ютор продукції Weidmuller, компанія «Монада» здійснює оперативну поставку, надає гарантію виробника з усіма необхідними сертифікатами, забезпечує якісне технічне обслуговування.

Останні новини

Роз’єм для батарей Weidmüller Battery Connector (WBC) дозволяє з’єднувати кілька окремих батарей з основною системою за кілька простих кроків

Роз’єм для батарей Weidmüller Battery Connector (WBC) дозволяє з’єднувати кілька окремих батарей з основною системою за кілька простих кроків

Системи зберігання енергії на основі акумуляторів набувають зростаючого значення у галузі відновлювальних джерел енергії. Зазвичай вони складаються з кількох окремих батарей, які час від часу необхідно легко та швидко замінювати. Роз’єм для батарей Weidmüller Battery Connector (WBC) дозволяє з’єднувати кілька окремих батарей з основною системою за кілька простих кроків та так само легко від’єднувати їх, якщо потрібно. Для забезпечення більшої безпеки та зручності використання, полюси чітко позначені: позитивний полюс має помаранчевий колір, а негативний – чорний. WBC доступний у версіях до 120 A, 200 A та до 350 A.

Weidmuller TERMSERIES – стійкість до високих вібрацій та трясок

Weidmuller TERMSERIES – стійкість до високих вібрацій та трясок

Ви шукаєте стійкість до високих вібрацій та трясок? Ми пропонуємо ультракомпактні універсальні реле, які володіють високою вібраційною стійкістю Завдяки їхній компактній конструкції вони можуть бути встановлені в будь-якому місці. Оскільки їхні розміри ідентичні іншим реле з родини TERMSERIES, до них підходять всі аксесуари серії, такі як перемички. Використовуючи функції наших релейних модулів, які були повністю перевірені, можна реалізувати комплексні рішення.