Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Weidmuller – серія некерованих комутаторів EcoLine

Лінійка некерованих комутаторів EcoLine вражає продуктивністю, залишаючись компактною за розмірами. Ці комутатори є основним активним засобом мережі і пропонують максимальну простоту в управлінні. Не потрібно налаштовувати їх, що робить їх дуже гнучкими у використанні. Вони автоматично підтримують базові стандартні протоколи, такі як автоматичне узгодження швидкості та режиму передачі, автоматичне визначення перехрещення та керування потоком Ethernet, що дозволяє їм автоматично налаштовуватися на різні швидкості передачі чи роз’єми.

 

 

 

 

Некеровані комутатори EcoLine – це базова лінійка свічів від Weidmuller, яка відповідає усім вимогам, вищезазначеним нижче:

  • Великий вибір кількості портів і типів носіїв, що дозволяє використовувати широкий спектр програм (від 5 до 24 портів).
  • Моделі з підтримкою Gigabit Ethernet, включаючи підтримку Jumbo Frame для програм з високими вимогами до пропускної здатності та затримки.
  • Варіанти з 2, 4 або 8 портами PoE, сумісні зі стандартом IEEE 802.3af/at (вихідна потужність до 30 Вт на порт PoE).
  • Підходить для використання в суворих промислових умовах завдяки міцній конструкції та широкому діапазону робочих температур від -40°C до 70°C.
  • Надійна робота, забезпечена наявністю 2-х входів для живлення (резервуванням входів за напругою), світлодіодною діагностикою, сигнальним контактом та реле відмови (у деяких моделях).

Як офіційний дистриб’ютор продукції Weidmuller, компанія «Монада» здійснює оперативну поставку, надає гарантію виробника з усіма необхідними сертифікатами, забезпечує якісне технічне обслуговування.

 

Останні новини

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – роз’єм для плат з технологією SNAP IN

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – роз’єм для плат з технологією SNAP IN

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – надійний роз’єм для плат з використанням передової технології SNAP IN. Ця інноваційна система дозволяє підключати провідники без використання будь-яких інструментів, забезпечуючи максимальну ефективність у процесі з’єднання. Процедура монтажу зводиться до простого клацання: провідник просто вставляється в відкриті точки з’єднання, і фіксатор надійно закриває його на місці.

Роз’єм для батарей Weidmüller Battery Connector (WBC) дозволяє з’єднувати кілька окремих батарей з основною системою за кілька простих кроків

Роз’єм для батарей Weidmüller Battery Connector (WBC) дозволяє з’єднувати кілька окремих батарей з основною системою за кілька простих кроків

Системи зберігання енергії на основі акумуляторів набувають зростаючого значення у галузі відновлювальних джерел енергії. Зазвичай вони складаються з кількох окремих батарей, які час від часу необхідно легко та швидко замінювати. Роз’єм для батарей Weidmüller Battery Connector (WBC) дозволяє з’єднувати кілька окремих батарей з основною системою за кілька простих кроків та так само легко від’єднувати їх, якщо потрібно. Для забезпечення більшої безпеки та зручності використання, полюси чітко позначені: позитивний полюс має помаранчевий колір, а негативний – чорний. WBC доступний у версіях до 120 A, 200 A та до 350 A.