Запоріжжя: вул. Парковий бульвар 1-б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Виробники

ТОВ МОНАДА

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Міжнародний електротехнічний концерн АВВ – світовий лідер в області проектування, виробництва і обслуговування обладнання для передачі і розподілу електроенергії, продуктів і технологій для автоматизації, електродвигунів, генераторів і інших пристроїв різноманітного призначення для застосування в житлових приміщеннях, комерційних і промислових об’єктах. Компанія випускає широкий асортимент: від розеток та вимикачів до великогабаритних щитових підстанцій.

Група Cavotec об’єднує компанії, що спеціалізуються у силовому обладнанні для кранової та іншої промислової техніки. Області застосування продукції: порти і термінали, гірничодобувна промисловість, спорудження тунелів, сталеливарні заводи і виробництво алюмінію, аеропорти, виробництво енергії та шельфові установки, судноверфі і промисловість морського призначення, промисловість загального призначення і автоматизації.

Delta Electronics – відома в усьому світі компанія, яка спеціалізується на виробництві пристроїв захисту, регулювання напруги, а також безперебійного живлення. Остання розробка компанії – 4-е серія джерел безперебійного живлення: Amplon, Agilon, Modulon і Ultron. Ці прилади через свої компактні розміри гарантують максимальну економію енергії, виняткову стабільність параметрів і високий ККД. Тому, джерела живлення від компанії Delta можна використовувати для реалізації найвідповідальніших завдань.

Компанія Fränkische є піонером у галузі виробництва сучасних полімерних гофрованих труб та інших видів трубних систем із полімерів. Це стало можливим завдяки багаторічному досвіду в області виробництва труб, а також досвіду в області конструювання та виробництва промислового обладнання для виготовлення трубних виробів із полміерів.

Продукти, системи і технології компанії Kaiser розробляються для ефективного, безпечного та надійного електромонтажу, з урахуванням всіх дрібниць. Тут продумано все: від стандартного подштукатурного монтажу і монтажу в бетонних конструкціях до актуальних питань, наприклад, герметичного монтажу у енергозберігаючих об’єктах.

Фірма New Elfin – динамічна італійська компанія, що спеціалізується на виробництві компонентів пристроїв управління, контролю і сигналізації. Продукція компанії, завдяки якості та новітніх технологій успішно застосовується в авіаційній та автомобільній промисловості, залізничному транспорті та побутових приладах, в системах управління і автоматизації, робототехніки та промислових установках.

SIEMENS – світовий лідер в автоматизації, що пропонує весь спектр рішень для систем управління і комутації. Компанія працює в таких областях як автоматизація, інформатика і зв’язок, енергетика, медицина, транспорт, освітлення. Системи Siemens та обладнання для управління опаленням, вентиляцією та кондиціонуванням повітря (ОВК) допоможуть значно скоротити експлуатаційні витрати завдяки ефективному використанню енергії.

SICAME пропонує повний асортимент підвісної та з’єднувальної арматури, монтажного інструменту та засобів захисту для електричних ліній та телекомунікацій.

Сьогодні SICAME Group є міжнародною корпорацією з виробничими відділеннями у 24 країнах світу. Кожна компанія в групі взаємодіє з клієнтами на своєму ринку, але всі вони користуються фінансовими та технічними ресурсами групи. Це дозволяє кожній компанії використовувати загальний досвід та технічні ноу-хау SICAME Group.

Фірма THEBEN AG (Німеччина) відома як виробник годинний автоматики з незмінними традиціями якості та точності. У сферу діяльності фірми входить вирішення завдань контролю і управління різними електроспоживачами в залежності від часу, температури, освітленості, вологості або комбінації цих параметрів для економії електроенергії і комфорту.

Компанія Vergokan спеціалізується на металообробці та обробці поверхонь. Vergokan пропонує повний асортимент систем (металеві кабельні лотки перфоровані і суцільні, короба для підлоги промислові, кабельні лотки дротові, кабельні лотки сходового типу, кабельні лотки для бетонних підлог, вогнестійкі системи Е90, системи кріплення і т.д.) завдяки повністю інтегрованим технологічним процесам .

Перелік продукції Weidmuller включає в себе широкий діапазон виробів: від клемних блоків, клем і роз’ємів для друкованих плат, компонентів для вибухонебезпечних середовищ, реле до джерел живлення, інтерфейсних модулів і модулів захисту від перенапруги. Загальним визнанням користується електромонтажний інструмент, завдяки його високій якості, довговічності і надійності. Системи маркування та маркувальні матеріали для кабелів, провідників, клем, обладнання.

Фірма Walther виробляє електротехнічні компоненти й системи п’яти основних напрямків: промислові штекери і розетки СУУ-типу; розеткові розподільники; штекери і розетки CEPro (суміщені в одному корпусі силові і керуючі контакти); багатополюсні роз’єми Procon промислового застосування; розподільні щити та коробки серії AutuboxX; пристрою серій EIBoxX і L-boxX для шини EIB

Agro пропонує кабельні вводи та захисні рукави для різної середовища застосування і вимог сучасних технологій в наступних напрямках: машинобудування, суднобудування, виробництво військової техніки, автоматизація та управління будівництвом тунелів, вибухонебезпечні виробництва, інформаційні мережі, електроінсталяція. Agro виробляє кабельні вводи з нікельованої латуні, нержавійки, пластику для кабелів діаметром від 2 до 112мм зі ступенем захисту IP68.

Німецька фірма Conta-Clip виробляє все, що використовується в шафах автоматики. Перш за все, це клеми: гвинтові і болтові, пружинні і пуш-ін, а також натяжні скоби, екранні затискачі, кабель-канали, системи вводу кабелів, корпусні системи, дін-рейки, маркування, електромонтажні інструменти та електроніка на дін-рейку, така як: різні реле, розрядники, джерела живлення і ін., а також промислові комунікатори та модулі введення-виведення. CONTA-CLIP також виробляє клеми і роз’єми на плати.

Підприємство Doepke Shaltgerate GmbH & Co.KG – було утворено у 1956 році на північному заході Німеччини в місті Норден. З перших років існування “Doepke” зарекомендував себе як компанія, яка використовує передові технології з виробництва автоматичних вимикачів, ПЗВ, імпульсних реле, контакторів, індикаторів, диференціальних автоматів, та іншого низьковольтного обладнання, широко використовуваного для житлових приміщень, промислових і комерційних об’єктів.

GIRA – це високі технології і чудовий дизайн, це розумні прилади, наділені безліччю функцій, це якість, надійність, комфорт та безпека.

Продукція GIRA – це понад чотири тисячі найменувань продукції, починаючи від традиційних розеток і вимикачів до електронних пристроїв високого класу, таких як диммери, таймери, автоматичні і сенсорні вимикачі, датчики руху, а також прилади дистанційного керування за допомогою радіосигналів.

Електричні розетки, світлорегулятори і вимикачі Legrand надійні, прості у використанні та легко монтуються. Ще однією незаперечною перевагою розеток та вимикачів Legrand є дизайн. Щоб вам було простіше підібрати розетки і вимикачі, які підходять до вашого інтер’єру, дизайнери Legrand розробили кілька унікальних колекцій, різноманітних за стилем та кольором. Якщо у вашому інтер’єрі змішані кілька стилів, можна вимикачі купити з однієї колекції, а розетки купити з іншої.

Компанія Motive була заснована у 2000 році групою RIB, провідною світовою компанією в галузі систем автоматичних воріт, з метою передачі свого 35-річного досвіду та технологічних ноу-хау на ринок промислових електродвигунів і редукторів. Остаточним результатом є група з оборотом 30 000 000 євро та 250 співробітниками. Перш ніж створити мотив, провели спеціальне дослідження ринку, щоб на основі його результатів побудувати орієнтовану на клієнта організацію.

Компанія Pfannenberg є однією з декількох компаній в світі, які розробляють та виробляють всю лінію промислового обладнання для кліматизації: вентилятори з фільтром, термостати, Гідростат, нагрівачі, охолоджуючі пристрої, повітряно-водяні теплообменінікі, чиллери. Світлосигнальне обладнання: лампи постійного світла, проблискові, миготливі в різних конструтівах і колірних варіантах використовується на промислових підприємствах, на висотних об’єктах.

Фірма SPELSBERG, вже більше 100 років відома своєю високоякісною продукцією, є солідним і надійним виробником електромонтажних виробів. Основна продукція Spelsberg – це вологозахищені корпуси, розподільні щити та коробки, а так само монтажні системи для закладення у бетон. Більш ніж 100-річний досвід у виробництві в цій галузі дозволяє задовольнити практично всі потреби замовника. Вся продукція виготовляється з високоякісних матеріалів: поліамід, полікарбонат, армований скловолокном, дюропласт без галогену.

Raychem відомий вже більше сорока років, як винахідник та постачальник технології виробництва систем обігріву. Завдяки Raychem був винайдений перший в світі саморегулівний нагрівальний кабель, який незабаром став промисловим стандартом для захисту труб від замерзання та підтримання температури додатків. У 1998 році компанія Raychem поглинула компанію Thorin & Thorin, провідного шведського виробника кабельних систем обігріву. У 1999 році компанія Raychem була поглинена компанією Tyco International, та була розділена на два підрозділи: електроніка (Tyco Electronica) і супутні системи обігріву (Tyco Thermal Controls). З цього моменту компанія почала зростати за рахунок придбань різних компаній таких як Accutron, Isopad і Tracer Industries.

НПП “Новатек-Електро” спеціалізується на розробці, з подальшим впровадженням у виробництво, приладів програмованої силової електроніки, так званих інтелектуальних електронних систем загального та спеціального застосування. Така електроніка використовується для створення комутаційно-захисних апаратів нового покоління, приладів обліку та контролю, пристроїв захисту та автоматики.