Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

З’єднувальні коробки 𝗣𝗩 𝗔𝗖 від Weidmüller

З’єднувальні коробки 𝗣𝗩 𝗔𝗖 – висока якість, оптимізація, надійність і ефективність

Нові з’єднувальні коробки 𝗣𝗩 𝗔𝗖 𝗖𝗼𝗺𝗯𝗶𝗻𝗲𝗿 призначені для фотоелектричних систем з інверторами для послідовно з’єднаних сонячних панелей в системах з трекером стеження за сонцем або нахилених системах.
Лінійка виробів підходить для інверторів від 60 кВт до 200 кВт і підтримує напругу 400 В, 690 В або 800 В змін.
З’єднувальні коробки дозволяють підключати від 2 до 6 інверторів для послідовно з’єднаних сонячних панелей в одній шафі.
Вони витримують середню навколишню температуру від -20 до +50 ° C і придатні для роботи в найскладніших кліматичних умовах, відповідаючи найвищим ринковим стандартам згідно IEC 61439-2 ред. 3.0: 2020.

Останні новини

Роз’єм для батарей Weidmüller Battery Connector (WBC) дозволяє з’єднувати кілька окремих батарей з основною системою за кілька простих кроків

Роз’єм для батарей Weidmüller Battery Connector (WBC) дозволяє з’єднувати кілька окремих батарей з основною системою за кілька простих кроків

Системи зберігання енергії на основі акумуляторів набувають зростаючого значення у галузі відновлювальних джерел енергії. Зазвичай вони складаються з кількох окремих батарей, які час від часу необхідно легко та швидко замінювати. Роз’єм для батарей Weidmüller Battery Connector (WBC) дозволяє з’єднувати кілька окремих батарей з основною системою за кілька простих кроків та так само легко від’єднувати їх, якщо потрібно. Для забезпечення більшої безпеки та зручності використання, полюси чітко позначені: позитивний полюс має помаранчевий колір, а негативний – чорний. WBC доступний у версіях до 120 A, 200 A та до 350 A.

Weidmuller TERMSERIES – стійкість до високих вібрацій та трясок

Weidmuller TERMSERIES – стійкість до високих вібрацій та трясок

Ви шукаєте стійкість до високих вібрацій та трясок? Ми пропонуємо ультракомпактні універсальні реле, які володіють високою вібраційною стійкістю Завдяки їхній компактній конструкції вони можуть бути встановлені в будь-якому місці. Оскільки їхні розміри ідентичні іншим реле з родини TERMSERIES, до них підходять всі аксесуари серії, такі як перемички. Використовуючи функції наших релейних модулів, які були повністю перевірені, можна реалізувати комплексні рішення.