Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Захист від перенапруг Weidmuller VARITECTOR PU

Для забезпечення надійного захисту від перенапруги, необхідно розглянути більш ефективні підходи в декількох сферах, таких як енергопостачання, виробництво відновлюваної енергії, переробна промисловість та будівельна інфраструктура. Пропонуються рішення у вигляді пристроїв захисту від перенапруг змінного струму, зокрема варисторних регуляторів напруги “𝗩𝗔𝗥𝗜𝗧𝗘𝗖𝗧𝗢𝗥 𝗣𝗨”, які виділяються оптимальним співвідношенням ціна-якість. Ці пристрої здатні працювати без використання запобіжників навіть при струмі до 315 A. Вони отримали сертифікацію згідно з наявними стандартами IEC/EN та UL 1449 Ed. 4 і вражають особливо ефективним дизайном.

Переваги цих пристроїв:

  • Забезпечення роботи без використання запобіжників, включаючи режим з резервним запобіжником до 315 A.
  • Сертифікація, яка відповідає актуальним стандартам IEC/EN та UL 1449 Ed. 4.
  • Повний контроль за станом захисту, з додатковою можливістю передбачення попередніх заходів.
  • Використання інтелектуальних блокуючих механізмів, які забезпечують надійну функціональність навіть в ускладнених умовах навколишнього середовища.

Як офіційний дистриб’ютор продукції Weidmuller, компанія «Монада» здійснює оперативну поставку, надає гарантію виробника з усіма необхідними сертифікатами, забезпечує якісне технічне обслуговування.

Останні новини

Роз’єм для батарей Weidmüller Battery Connector (WBC) дозволяє з’єднувати кілька окремих батарей з основною системою за кілька простих кроків

Роз’єм для батарей Weidmüller Battery Connector (WBC) дозволяє з’єднувати кілька окремих батарей з основною системою за кілька простих кроків

Системи зберігання енергії на основі акумуляторів набувають зростаючого значення у галузі відновлювальних джерел енергії. Зазвичай вони складаються з кількох окремих батарей, які час від часу необхідно легко та швидко замінювати. Роз’єм для батарей Weidmüller Battery Connector (WBC) дозволяє з’єднувати кілька окремих батарей з основною системою за кілька простих кроків та так само легко від’єднувати їх, якщо потрібно. Для забезпечення більшої безпеки та зручності використання, полюси чітко позначені: позитивний полюс має помаранчевий колір, а негативний – чорний. WBC доступний у версіях до 120 A, 200 A та до 350 A.

Weidmuller TERMSERIES – стійкість до високих вібрацій та трясок

Weidmuller TERMSERIES – стійкість до високих вібрацій та трясок

Ви шукаєте стійкість до високих вібрацій та трясок? Ми пропонуємо ультракомпактні універсальні реле, які володіють високою вібраційною стійкістю Завдяки їхній компактній конструкції вони можуть бути встановлені в будь-якому місці. Оскільки їхні розміри ідентичні іншим реле з родини TERMSERIES, до них підходять всі аксесуари серії, такі як перемички. Використовуючи функції наших релейних модулів, які були повністю перевірені, можна реалізувати комплексні рішення.