Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Захист від перенапруг Weidmuller VARITECTOR PU

Для забезпечення надійного захисту від перенапруги, необхідно розглянути більш ефективні підходи в декількох сферах, таких як енергопостачання, виробництво відновлюваної енергії, переробна промисловість та будівельна інфраструктура. Пропонуються рішення у вигляді пристроїв захисту від перенапруг змінного струму, зокрема варисторних регуляторів напруги “𝗩𝗔𝗥𝗜𝗧𝗘𝗖𝗧𝗢𝗥 𝗣𝗨”, які виділяються оптимальним співвідношенням ціна-якість. Ці пристрої здатні працювати без використання запобіжників навіть при струмі до 315 A. Вони отримали сертифікацію згідно з наявними стандартами IEC/EN та UL 1449 Ed. 4 і вражають особливо ефективним дизайном.

Переваги цих пристроїв:

  • Забезпечення роботи без використання запобіжників, включаючи режим з резервним запобіжником до 315 A.
  • Сертифікація, яка відповідає актуальним стандартам IEC/EN та UL 1449 Ed. 4.
  • Повний контроль за станом захисту, з додатковою можливістю передбачення попередніх заходів.
  • Використання інтелектуальних блокуючих механізмів, які забезпечують надійну функціональність навіть в ускладнених умовах навколишнього середовища.

Як офіційний дистриб’ютор продукції Weidmuller, компанія «Монада» здійснює оперативну поставку, надає гарантію виробника з усіма необхідними сертифікатами, забезпечує якісне технічне обслуговування.

Останні новини

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – роз’єм для плат з технологією SNAP IN

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – роз’єм для плат з технологією SNAP IN

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – надійний роз’єм для плат з використанням передової технології SNAP IN. Ця інноваційна система дозволяє підключати провідники без використання будь-яких інструментів, забезпечуючи максимальну ефективність у процесі з’єднання. Процедура монтажу зводиться до простого клацання: провідник просто вставляється в відкриті точки з’єднання, і фіксатор надійно закриває його на місці.

Weidmuller – серія некерованих комутаторів EcoLine

Weidmuller – серія некерованих комутаторів EcoLine

Лінійка некерованих комутаторів EcoLine вражає продуктивністю, залишаючись компактною за розмірами. Ці комутатори є основним активним засобом мережі і пропонують максимальну простоту в управлінні.