Запоріжжя: вул. Парковий бульвар 1-б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Яким є вибір ПЛК: високобюджетний чи доступний варіант?

Питання вибору програмного логічного контролера (ПЛК) часто виникає у тих, хто тільки починає працювати з ними. Основне питання тут полягає в тому, чи варто вибирати дорогий, чи доступніший варіант контролера. При ухваленні остаточного рішення слід врахувати безліч факторів. Різноманітність доступних варіантів над ринком дозволяє задовольнити різні потреби.

Насамперед є сенс орієнтуватися на використовувану лінійку ПЛК з виробництва. Зменшення різноманітності контролерів на заводі полегшує обслуговування виробництва та знижує витрати на навчання персоналу та запасні частини. У зв’язку з цим використання різних типів контролерів неоптимальним рішенням. Також важливо визначити тип та обсяг завдань, які потрібно вирішити. З цих вимог, варто вивчити лінійки контролерів різних виробників.

Часто ПЛК вибирають із двох категорій: відомі світові виробники, такі як Allen-Bradley, Omron, Schneider Electric, Siemens, Advantech та інші, або менш відомі та доступніші аналоги.

Відомі виробники пропонують надійні, але дорогі ПЛК. Водночас можна знайти більш доступні аналоги, які, однак, не мають таких спеціальних функцій і надійності.

Замовити продукцію Siemens можна в нашому інтернет-магазині або в компанії “Монада” – офіційного партнера Сіменс за телефоном (061) 228-57-20

Останні новини

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – роз’єм для плат з технологією SNAP IN

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – роз’єм для плат з технологією SNAP IN

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – надійний роз’єм для плат з використанням передової технології SNAP IN. Ця інноваційна система дозволяє підключати провідники без використання будь-яких інструментів, забезпечуючи максимальну ефективність у процесі з’єднання. Процедура монтажу зводиться до простого клацання: провідник просто вставляється в відкриті точки з’єднання, і фіксатор надійно закриває його на місці.

Weidmuller – серія некерованих комутаторів EcoLine

Weidmuller – серія некерованих комутаторів EcoLine

Лінійка некерованих комутаторів EcoLine вражає продуктивністю, залишаючись компактною за розмірами. Ці комутатори є основним активним засобом мережі і пропонують максимальну простоту в управлінні.