Запоріжжя: вул. Парковий бульвар 1-б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Яким є вибір ПЛК: високобюджетний чи доступний варіант?

Питання вибору програмного логічного контролера (ПЛК) часто виникає у тих, хто тільки починає працювати з ними. Основне питання тут полягає в тому, чи варто вибирати дорогий, чи доступніший варіант контролера. При ухваленні остаточного рішення слід врахувати безліч факторів. Різноманітність доступних варіантів над ринком дозволяє задовольнити різні потреби.

Насамперед є сенс орієнтуватися на використовувану лінійку ПЛК з виробництва. Зменшення різноманітності контролерів на заводі полегшує обслуговування виробництва та знижує витрати на навчання персоналу та запасні частини. У зв’язку з цим використання різних типів контролерів неоптимальним рішенням. Також важливо визначити тип та обсяг завдань, які потрібно вирішити. З цих вимог, варто вивчити лінійки контролерів різних виробників.

Часто ПЛК вибирають із двох категорій: відомі світові виробники, такі як Allen-Bradley, Omron, Schneider Electric, Siemens, Advantech та інші, або менш відомі та доступніші аналоги.

Відомі виробники пропонують надійні, але дорогі ПЛК. Водночас можна знайти більш доступні аналоги, які, однак, не мають таких спеціальних функцій і надійності.

Замовити продукцію Siemens можна в нашому інтернет-магазині або в компанії “Монада” – офіційного партнера Сіменс за телефоном (061) 228-57-20

Останні новини

Роз’єм для батарей Weidmüller Battery Connector (WBC) дозволяє з’єднувати кілька окремих батарей з основною системою за кілька простих кроків

Роз’єм для батарей Weidmüller Battery Connector (WBC) дозволяє з’єднувати кілька окремих батарей з основною системою за кілька простих кроків

Системи зберігання енергії на основі акумуляторів набувають зростаючого значення у галузі відновлювальних джерел енергії. Зазвичай вони складаються з кількох окремих батарей, які час від часу необхідно легко та швидко замінювати. Роз’єм для батарей Weidmüller Battery Connector (WBC) дозволяє з’єднувати кілька окремих батарей з основною системою за кілька простих кроків та так само легко від’єднувати їх, якщо потрібно. Для забезпечення більшої безпеки та зручності використання, полюси чітко позначені: позитивний полюс має помаранчевий колір, а негативний – чорний. WBC доступний у версіях до 120 A, 200 A та до 350 A.

Weidmuller TERMSERIES – стійкість до високих вібрацій та трясок

Weidmuller TERMSERIES – стійкість до високих вібрацій та трясок

Ви шукаєте стійкість до високих вібрацій та трясок? Ми пропонуємо ультракомпактні універсальні реле, які володіють високою вібраційною стійкістю Завдяки їхній компактній конструкції вони можуть бути встановлені в будь-якому місці. Оскільки їхні розміри ідентичні іншим реле з родини TERMSERIES, до них підходять всі аксесуари серії, такі як перемички. Використовуючи функції наших релейних модулів, які були повністю перевірені, можна реалізувати комплексні рішення.