Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Weidmuller – захист від перенапруги для систем контролю та вимірювань VARITECTOR SPC

Ми пропонуємо засоби захисту від перенапруги для систем контролю та вимірювань (I&C) за допомогою VARITECTOR SPC. Серія VARITECTOR SPC міститись в собі вставний розрядник, який можна легко замінювати або перевіряти без необхідності повторного монтажу електропроводки. Основа VSPC BASE забезпечує зручний монтаж та одночасне створення контакту для захисного заземлення через монтажну рейку. Завдяки простоті в експлуатації та компактному дизайну, VSPC забезпечує надійний захист від перенапруги для всіх сигналів контролю та вимірювань. Кодове позначення напруги дозволяє операторам швидко ідентифікувати модуль в електрощиті.

Фіксувальний затискач VSPC надійно закріплює вставний розрядник на основі, дозволяючи витримувати навіть екстремальні навантаження. Модулі контролю VSPC R обладнані вбудованою функцією видачі повідомлень, яку можна керувати та контролювати з модуля управління VSPC CONTROL UNIT.

Ця лінійка продукції також має широкий спектр аксесуарів, таких як V-GROUND для заземлення сигналів з датчиків і роз’єм V-TEST для вимірювань в електроланцюжках. За допомогою випробувального пристрою V-TEST легко дотримувати необхідні інтервали технічного обслуговування.

Як офіційний дистриб’ютор продукції Weidmuller, компанія «Монада» здійснює оперативне постачання, надає гарантію виробника з усіма необхідними сертифікатами, забезпечує якісне технічне обслуговування.

Останні новини

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – роз’єм для плат з технологією SNAP IN

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – роз’єм для плат з технологією SNAP IN

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – надійний роз’єм для плат з використанням передової технології SNAP IN. Ця інноваційна система дозволяє підключати провідники без використання будь-яких інструментів, забезпечуючи максимальну ефективність у процесі з’єднання. Процедура монтажу зводиться до простого клацання: провідник просто вставляється в відкриті точки з’єднання, і фіксатор надійно закриває його на місці.

Weidmuller – серія некерованих комутаторів EcoLine

Weidmuller – серія некерованих комутаторів EcoLine

Лінійка некерованих комутаторів EcoLine вражає продуктивністю, залишаючись компактною за розмірами. Ці комутатори є основним активним засобом мережі і пропонують максимальну простоту в управлінні.