Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Weidmüller – VARITECTOR PU AC I з вбудованим запобіжником

Перевірені пристрої захисту від перенапруги серії VPU тепер також доступні у варіантах із вбудованим резервним запобіжником типу I на 25 кА. Це усуває потребу у встановленні додаткового резервного запобіжника перед розрядником. Розміри не залежать від номіналу основного запобіжника, тому додатковий резервний запобіжник не потрібний навіть на струм понад 315 А. Це мінімізує витрати на підключення всіх розподільних пристроїв. Комбіновані пристрої захисту від перенапруг типу I+II мають один резервний запобіжник на захисний шлях і можуть універсально використовуватися в системах розподілу електроенергії. Модулі мають ширину лише 35,6 мм на захисний шлях і можуть використовуватися в невеликих приміщеннях. Крім того, розрядники можуть відокремлюватися від бази, що полегшує їх заміну. Спеціальні конфігурації продукту забезпечують універсальне використання в різних формах мереж.
 
Технічні характеристики:
  • Макс. безперервна напруга UC: 275 В змінного струму
  • Струм розряду Iimp: 25 кА (LN)
  • Струм розряду Iimp: 100 кА (N-PE)
  • Рівень захисту UP: < 1500 В
  • Дуже низький струм слідування, не спрацьовує запобіжник на 16 А
  • Одночасний моніторинг MOV і компонента запобіжника
  • Технологія GDT фази без струму витоку

 

Як офіційний дистриб’ютор продукції Weidmuller, компанія «Монада» здійснює оперативну поставку, надає гарантію виробника з усіма необхідними сертифікатами, забезпечує якісне технічне обслуговування.

Останні новини

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – роз’єм для плат з технологією SNAP IN

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – роз’єм для плат з технологією SNAP IN

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – надійний роз’єм для плат з використанням передової технології SNAP IN. Ця інноваційна система дозволяє підключати провідники без використання будь-яких інструментів, забезпечуючи максимальну ефективність у процесі з’єднання. Процедура монтажу зводиться до простого клацання: провідник просто вставляється в відкриті точки з’єднання, і фіксатор надійно закриває його на місці.

Weidmuller – серія некерованих комутаторів EcoLine

Weidmuller – серія некерованих комутаторів EcoLine

Лінійка некерованих комутаторів EcoLine вражає продуктивністю, залишаючись компактною за розмірами. Ці комутатори є основним активним засобом мережі і пропонують максимальну простоту в управлінні.