Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Weidmüller – VARITECTOR PU AC I з вбудованим запобіжником

Перевірені пристрої захисту від перенапруги серії VPU тепер також доступні у варіантах із вбудованим резервним запобіжником типу I на 25 кА. Це усуває потребу у встановленні додаткового резервного запобіжника перед розрядником. Розміри не залежать від номіналу основного запобіжника, тому додатковий резервний запобіжник не потрібний навіть на струм понад 315 А. Це мінімізує витрати на підключення всіх розподільних пристроїв. Комбіновані пристрої захисту від перенапруг типу I+II мають один резервний запобіжник на захисний шлях і можуть універсально використовуватися в системах розподілу електроенергії. Модулі мають ширину лише 35,6 мм на захисний шлях і можуть використовуватися в невеликих приміщеннях. Крім того, розрядники можуть відокремлюватися від бази, що полегшує їх заміну. Спеціальні конфігурації продукту забезпечують універсальне використання в різних формах мереж.
 
Технічні характеристики:
  • Макс. безперервна напруга UC: 275 В змінного струму
  • Струм розряду Iimp: 25 кА (LN)
  • Струм розряду Iimp: 100 кА (N-PE)
  • Рівень захисту UP: < 1500 В
  • Дуже низький струм слідування, не спрацьовує запобіжник на 16 А
  • Одночасний моніторинг MOV і компонента запобіжника
  • Технологія GDT фази без струму витоку

 

Як офіційний дистриб’ютор продукції Weidmuller, компанія «Монада» здійснює оперативну поставку, надає гарантію виробника з усіма необхідними сертифікатами, забезпечує якісне технічне обслуговування.

Останні новини

Роз’єм для батарей Weidmüller Battery Connector (WBC) дозволяє з’єднувати кілька окремих батарей з основною системою за кілька простих кроків

Роз’єм для батарей Weidmüller Battery Connector (WBC) дозволяє з’єднувати кілька окремих батарей з основною системою за кілька простих кроків

Системи зберігання енергії на основі акумуляторів набувають зростаючого значення у галузі відновлювальних джерел енергії. Зазвичай вони складаються з кількох окремих батарей, які час від часу необхідно легко та швидко замінювати. Роз’єм для батарей Weidmüller Battery Connector (WBC) дозволяє з’єднувати кілька окремих батарей з основною системою за кілька простих кроків та так само легко від’єднувати їх, якщо потрібно. Для забезпечення більшої безпеки та зручності використання, полюси чітко позначені: позитивний полюс має помаранчевий колір, а негативний – чорний. WBC доступний у версіях до 120 A, 200 A та до 350 A.

Weidmuller TERMSERIES – стійкість до високих вібрацій та трясок

Weidmuller TERMSERIES – стійкість до високих вібрацій та трясок

Ви шукаєте стійкість до високих вібрацій та трясок? Ми пропонуємо ультракомпактні універсальні реле, які володіють високою вібраційною стійкістю Завдяки їхній компактній конструкції вони можуть бути встановлені в будь-якому місці. Оскільки їхні розміри ідентичні іншим реле з родини TERMSERIES, до них підходять всі аксесуари серії, такі як перемички. Використовуючи функції наших релейних модулів, які були повністю перевірені, можна реалізувати комплексні рішення.