Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Weidmüller: силові клеми серії A Klippon® Connect

Для пришвидшеного та безпечного монтажу електропроводки великих перерізів ми рекомендуємо використовувати силові клеми серії A Klippon® Connect з можливістю підключення за допомогою PUSH IN і здатністю обробки провідників діаметром до 185 мм². Нова версія високострумових клем A2C 150/185 тепер підходить для поперечних перерізів провідників від 25 до 185 мм² та забезпечує номінальний струм до 309 А. Ці клеми також доступні з інноваційною технологією з’єднання PUSH-IN-Power, що дозволяє використовувати одну зручну систему з’єднання для всього діапазону поперечних перерізів і мати зручний доступ до широкого вибору аксесуарів в рамках серії A Klippon® Connect.

 

 

 

Як офіційний дистриб’ютор продукції Weidmuller, компанія «Монада» здійснює оперативне постачання, надає гарантію виробника з усіма необхідними сертифікатами, забезпечує якісне технічне обслуговування.

Останні новини

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – роз’єм для плат з технологією SNAP IN

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – роз’єм для плат з технологією SNAP IN

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – надійний роз’єм для плат з використанням передової технології SNAP IN. Ця інноваційна система дозволяє підключати провідники без використання будь-яких інструментів, забезпечуючи максимальну ефективність у процесі з’єднання. Процедура монтажу зводиться до простого клацання: провідник просто вставляється в відкриті точки з’єднання, і фіксатор надійно закриває його на місці.

Weidmuller – серія некерованих комутаторів EcoLine

Weidmuller – серія некерованих комутаторів EcoLine

Лінійка некерованих комутаторів EcoLine вражає продуктивністю, залишаючись компактною за розмірами. Ці комутатори є основним активним засобом мережі і пропонують максимальну простоту в управлінні.