Запоріжжя: вул. Парковий бульвар 1-б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Weidmuller сенсорні панелі u-view

Серія сенсорних панелей u-view пропонує інтуїтивну візуалізацію та зручну роботу з програмами HMI, створюючи ідеальне поєднання потужного обладнання для візуалізації. В промислових ПК та панельних ПК цієї серії використовуються передові процесори Intel® Atom™, Celeron™ і Core™ з пасивним охолодженням. Ці промислові ПК мають високоякісні алюмінієві корпуси різного розміру, широкий асортимент інтерфейсів та сумісність з сучасними операційними системами, що дозволяє вибрати оптимальний варіант відповідно до ваших потреб.

Панельні ПК поєднують переваги промислових ПК та панельних моніторів, комбінуючи технологію високоякісної передачі зображення серії u-view HMI та продуктивність сучасного обладнання.

Серія ECO u-view, яка входить до портфелю продуктів u-mation, підтримує впровадження перспективних програм автоматизації та веб-візуалізації. Вона оптимізована для веб-застосунків та має міцний пластиковий корпус із ступенем захисту IP66, оснащений резистивним сенсорним екраном, а також має просту та інтуїтивно зрозумілу конфігурацію, забезпечуючи економічний дизайн.

Серія BasicLine сенсорних панелей u-view вирізняється першокласною якістю зображення та високопродуктивними процесорами, забезпечуючи задоволення від роботи з ними. Вона також оптимізована для розвинених веб-програм, має міцний алюмінієвий корпус із ступенем захисту IP66, резистивний сенсорний екран та просту та інтуїтивно зрозумілу конфігурацію.

Серія Advanced Line сенсорних панелей u-view пропонує не лише першокласну якість зображення та високу продуктивність, але й ще більшу гнучкість та зручність. Оптимізована для розвинених веб-програм, ця серія має гладку скляну передню панель для оптимального очищення, ступінь захисту IP66, ємнісний мультитач-екран та просту та інтуїтивно зрозумілу конфігурацію.

Спільно з сенсорними панелями u-view і масштабованим веб-програмним забезпеченням u-create PROCON-WEB у вас буде доступний весь технологічний ланцюжок, що дозволить оптимізувати ваші процеси автоматизації та візуалізації.

Як офіційний дистриб’ютор продукції Weidmuller, компанія «Монада» здійснює оперативне постачання, надає гарантію виробника з усіма необхідними сертифікатами, забезпечує якісне технічне обслуговування.

Останні новини

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – роз’єм для плат з технологією SNAP IN

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – роз’єм для плат з технологією SNAP IN

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – надійний роз’єм для плат з використанням передової технології SNAP IN. Ця інноваційна система дозволяє підключати провідники без використання будь-яких інструментів, забезпечуючи максимальну ефективність у процесі з’єднання. Процедура монтажу зводиться до простого клацання: провідник просто вставляється в відкриті точки з’єднання, і фіксатор надійно закриває його на місці.

Weidmuller – серія некерованих комутаторів EcoLine

Weidmuller – серія некерованих комутаторів EcoLine

Лінійка некерованих комутаторів EcoLine вражає продуктивністю, залишаючись компактною за розмірами. Ці комутатори є основним активним засобом мережі і пропонують максимальну простоту в управлінні.