Запоріжжя: вул. Парковий бульвар 1-б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Weidmuller сенсорні панелі u-view

Серія сенсорних панелей u-view пропонує інтуїтивну візуалізацію та зручну роботу з програмами HMI, створюючи ідеальне поєднання потужного обладнання для візуалізації. В промислових ПК та панельних ПК цієї серії використовуються передові процесори Intel® Atom™, Celeron™ і Core™ з пасивним охолодженням. Ці промислові ПК мають високоякісні алюмінієві корпуси різного розміру, широкий асортимент інтерфейсів та сумісність з сучасними операційними системами, що дозволяє вибрати оптимальний варіант відповідно до ваших потреб.

Панельні ПК поєднують переваги промислових ПК та панельних моніторів, комбінуючи технологію високоякісної передачі зображення серії u-view HMI та продуктивність сучасного обладнання.

Серія ECO u-view, яка входить до портфелю продуктів u-mation, підтримує впровадження перспективних програм автоматизації та веб-візуалізації. Вона оптимізована для веб-застосунків та має міцний пластиковий корпус із ступенем захисту IP66, оснащений резистивним сенсорним екраном, а також має просту та інтуїтивно зрозумілу конфігурацію, забезпечуючи економічний дизайн.

Серія BasicLine сенсорних панелей u-view вирізняється першокласною якістю зображення та високопродуктивними процесорами, забезпечуючи задоволення від роботи з ними. Вона також оптимізована для розвинених веб-програм, має міцний алюмінієвий корпус із ступенем захисту IP66, резистивний сенсорний екран та просту та інтуїтивно зрозумілу конфігурацію.

Серія Advanced Line сенсорних панелей u-view пропонує не лише першокласну якість зображення та високу продуктивність, але й ще більшу гнучкість та зручність. Оптимізована для розвинених веб-програм, ця серія має гладку скляну передню панель для оптимального очищення, ступінь захисту IP66, ємнісний мультитач-екран та просту та інтуїтивно зрозумілу конфігурацію.

Спільно з сенсорними панелями u-view і масштабованим веб-програмним забезпеченням u-create PROCON-WEB у вас буде доступний весь технологічний ланцюжок, що дозволить оптимізувати ваші процеси автоматизації та візуалізації.

Як офіційний дистриб’ютор продукції Weidmuller, компанія «Монада» здійснює оперативне постачання, надає гарантію виробника з усіма необхідними сертифікатами, забезпечує якісне технічне обслуговування.

Останні новини

Роз’єм для батарей Weidmüller Battery Connector (WBC) дозволяє з’єднувати кілька окремих батарей з основною системою за кілька простих кроків

Роз’єм для батарей Weidmüller Battery Connector (WBC) дозволяє з’єднувати кілька окремих батарей з основною системою за кілька простих кроків

Системи зберігання енергії на основі акумуляторів набувають зростаючого значення у галузі відновлювальних джерел енергії. Зазвичай вони складаються з кількох окремих батарей, які час від часу необхідно легко та швидко замінювати. Роз’єм для батарей Weidmüller Battery Connector (WBC) дозволяє з’єднувати кілька окремих батарей з основною системою за кілька простих кроків та так само легко від’єднувати їх, якщо потрібно. Для забезпечення більшої безпеки та зручності використання, полюси чітко позначені: позитивний полюс має помаранчевий колір, а негативний – чорний. WBC доступний у версіях до 120 A, 200 A та до 350 A.

Weidmuller TERMSERIES – стійкість до високих вібрацій та трясок

Weidmuller TERMSERIES – стійкість до високих вібрацій та трясок

Ви шукаєте стійкість до високих вібрацій та трясок? Ми пропонуємо ультракомпактні універсальні реле, які володіють високою вібраційною стійкістю Завдяки їхній компактній конструкції вони можуть бути встановлені в будь-якому місці. Оскільки їхні розміри ідентичні іншим реле з родини TERMSERIES, до них підходять всі аксесуари серії, такі як перемички. Використовуючи функції наших релейних модулів, які були повністю перевірені, можна реалізувати комплексні рішення.