Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Weidmuller – Просте та ефективне об’єднання компонентів автоматизації в мережу

Некеровані комутатори є найпростішим активним компонентом мережі. Їх не потрібно налаштовувати, тому вони дуже гнучкі у використанні. Вони підтримують базові стандартні протоколи, як-от автоматичне узгодження швидкості та режиму передачі, автоматичне розпізнавання перехрещення та керування потоком Ethernet, і тому можуть автоматично налаштовуватися на різні швидкості передачі чи роз’єми.
 
 
 
 
Некеровані комутатори серії EcoLine є базовою недорогою лінійкою свічів від Weidmuller яка задовольняє всім вищенаведеним вимогам:
  • Величезний вибір кількості портів і типів носіїв дозволяє використовувати широкий спектр програм (від 5 до 24 портів)
  • Моделі з підтримкою Gigabit Ethernet, включаючи підтримку Jumbo Frame для програм з високими вимогами до пропускної здатності та затримки
  • Варіанти з 2, 4 або 8 портами PoE, сумісними зі стандартом IEEE 802.3af/at (вихідна потужність до 30 Вт на порт PoE)
  • Підходить для використання в суворих промислових умовах завдяки міцній конструкції та широкому діапазону робочих температур від -40°C до 70°C
  • Надійна робота, обумовлена наявністю 2-х входів для живлення (резервуванням входів по напрузі), світлодіодною діагностикою, сигнальним контактом та реле відмови (в деяких моделях)
Каталог: http://bit.ly/3JHFjGn

Як офіційний дистриб’ютор продукції Weidmuller, компанія «Монада» здійснює оперативне постачання, надає гарантію виробника з усіма необхідними сертифікатами, забезпечує якісне технічне обслуговування.

Останні новини

Роз’єм для батарей Weidmüller Battery Connector (WBC) дозволяє з’єднувати кілька окремих батарей з основною системою за кілька простих кроків

Роз’єм для батарей Weidmüller Battery Connector (WBC) дозволяє з’єднувати кілька окремих батарей з основною системою за кілька простих кроків

Системи зберігання енергії на основі акумуляторів набувають зростаючого значення у галузі відновлювальних джерел енергії. Зазвичай вони складаються з кількох окремих батарей, які час від часу необхідно легко та швидко замінювати. Роз’єм для батарей Weidmüller Battery Connector (WBC) дозволяє з’єднувати кілька окремих батарей з основною системою за кілька простих кроків та так само легко від’єднувати їх, якщо потрібно. Для забезпечення більшої безпеки та зручності використання, полюси чітко позначені: позитивний полюс має помаранчевий колір, а негативний – чорний. WBC доступний у версіях до 120 A, 200 A та до 350 A.

Weidmuller TERMSERIES – стійкість до високих вібрацій та трясок

Weidmuller TERMSERIES – стійкість до високих вібрацій та трясок

Ви шукаєте стійкість до високих вібрацій та трясок? Ми пропонуємо ультракомпактні універсальні реле, які володіють високою вібраційною стійкістю Завдяки їхній компактній конструкції вони можуть бути встановлені в будь-якому місці. Оскільки їхні розміри ідентичні іншим реле з родини TERMSERIES, до них підходять всі аксесуари серії, такі як перемички. Використовуючи функції наших релейних модулів, які були повністю перевірені, можна реалізувати комплексні рішення.