Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Weidmuller – Просте та ефективне об’єднання компонентів автоматизації в мережу

Некеровані комутатори є найпростішим активним компонентом мережі. Їх не потрібно налаштовувати, тому вони дуже гнучкі у використанні. Вони підтримують базові стандартні протоколи, як-от автоматичне узгодження швидкості та режиму передачі, автоматичне розпізнавання перехрещення та керування потоком Ethernet, і тому можуть автоматично налаштовуватися на різні швидкості передачі чи роз’єми.
 
 
 
 
Некеровані комутатори серії EcoLine є базовою недорогою лінійкою свічів від Weidmuller яка задовольняє всім вищенаведеним вимогам:
  • Величезний вибір кількості портів і типів носіїв дозволяє використовувати широкий спектр програм (від 5 до 24 портів)
  • Моделі з підтримкою Gigabit Ethernet, включаючи підтримку Jumbo Frame для програм з високими вимогами до пропускної здатності та затримки
  • Варіанти з 2, 4 або 8 портами PoE, сумісними зі стандартом IEEE 802.3af/at (вихідна потужність до 30 Вт на порт PoE)
  • Підходить для використання в суворих промислових умовах завдяки міцній конструкції та широкому діапазону робочих температур від -40°C до 70°C
  • Надійна робота, обумовлена наявністю 2-х входів для живлення (резервуванням входів по напрузі), світлодіодною діагностикою, сигнальним контактом та реле відмови (в деяких моделях)
Каталог: http://bit.ly/3JHFjGn

Як офіційний дистриб’ютор продукції Weidmuller, компанія «Монада» здійснює оперативне постачання, надає гарантію виробника з усіма необхідними сертифікатами, забезпечує якісне технічне обслуговування.

Останні новини

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – роз’єм для плат з технологією SNAP IN

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – роз’єм для плат з технологією SNAP IN

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – надійний роз’єм для плат з використанням передової технології SNAP IN. Ця інноваційна система дозволяє підключати провідники без використання будь-яких інструментів, забезпечуючи максимальну ефективність у процесі з’єднання. Процедура монтажу зводиться до простого клацання: провідник просто вставляється в відкриті точки з’єднання, і фіксатор надійно закриває його на місці.

Weidmuller – серія некерованих комутаторів EcoLine

Weidmuller – серія некерованих комутаторів EcoLine

Лінійка некерованих комутаторів EcoLine вражає продуктивністю, залишаючись компактною за розмірами. Ці комутатори є основним активним засобом мережі і пропонують максимальну простоту в управлінні.