Запоріжжя: вул. Парковий бульвар 1-б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Weidmüller – Комбінування перемикання та захисту в одному реле

 
TERMSERIES-compact з утримувачем для запобіжника забезпечує просту та особливо ефективну інтеграцію запобіжників, оскільки не потребує встановлення додаткових клем із запобіжником. Це заощаджує час при монтажі та місце у шафі управління. При цьому заміна запобіжника може бути легко виконана навіть якщо модуль вже встановлено. У разі несправностей TERMSERIES-compact вимикає окремі лінії, щоб захистити решту системи.
Комплексний модуль на 100% пройшов функціональні випробування та відрізняється особливою вібростійкістю завдяки вбудованим реле.
 
 
 
 
Переваги:
  • 1 НВ контакт
  • Матеріал контактів: AgNi
  • Економія місця, оскільки не потрібна додаткова клемна колодка з запобіжником
  • Оптимальний захист проводу завдяки можливості вибору та встановлення потрібного запобіжника
  • Простота у користуванні завдяки легкій заміні запобіжника та доступу до нього
  • Чітке маркування стандартними маркерами Weidmüller

 

Як офіційний дистриб’ютор продукції Weidmuller, компанія «Монада» здійснює оперативну поставку, надає гарантію виробника з усіма необхідними сертифікатами, забезпечує якісне технічне обслуговування.

Останні новини

Роз’єм для батарей Weidmüller Battery Connector (WBC) дозволяє з’єднувати кілька окремих батарей з основною системою за кілька простих кроків

Роз’єм для батарей Weidmüller Battery Connector (WBC) дозволяє з’єднувати кілька окремих батарей з основною системою за кілька простих кроків

Системи зберігання енергії на основі акумуляторів набувають зростаючого значення у галузі відновлювальних джерел енергії. Зазвичай вони складаються з кількох окремих батарей, які час від часу необхідно легко та швидко замінювати. Роз’єм для батарей Weidmüller Battery Connector (WBC) дозволяє з’єднувати кілька окремих батарей з основною системою за кілька простих кроків та так само легко від’єднувати їх, якщо потрібно. Для забезпечення більшої безпеки та зручності використання, полюси чітко позначені: позитивний полюс має помаранчевий колір, а негативний – чорний. WBC доступний у версіях до 120 A, 200 A та до 350 A.

Weidmuller TERMSERIES – стійкість до високих вібрацій та трясок

Weidmuller TERMSERIES – стійкість до високих вібрацій та трясок

Ви шукаєте стійкість до високих вібрацій та трясок? Ми пропонуємо ультракомпактні універсальні реле, які володіють високою вібраційною стійкістю Завдяки їхній компактній конструкції вони можуть бути встановлені в будь-якому місці. Оскільки їхні розміри ідентичні іншим реле з родини TERMSERIES, до них підходять всі аксесуари серії, такі як перемички. Використовуючи функції наших релейних модулів, які були повністю перевірені, можна реалізувати комплексні рішення.