Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Шафи керування компанії “Монада”

Фахівці компанії «Монада» професійно розробляють шафи автоматизації, силові щити, панелі та щити керування відповідно до технічного завдання, проєкт або вимог замовника будь-якої складності. На підприємстві присутній матеріальна база і кваліфікований персонал для виконання складного технічного завдання. Ми завжди зможемо запропонувати Вам оптимальну схему і комплектацію для вирішення Вашої завдання. При необхідності, наші фахівці виконають монтажні та пусконалагоджувальні роботи для коректної експлуатації обладнання.

Шафи, панелі і пульти застосовуються для управління, автоматики, захисту, контролю, вимірювання і сигналізації. Вони можуть регулювати практично всі процеси інженерних систем. Нижче наведено класифікацію шаф управління за призначенням. Однак спеціально для вашого технічного завдання ми виконаємо також шафи іншого необхідного для Вас призначення.

 

Останні новини

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – роз’єм для плат з технологією SNAP IN

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – роз’єм для плат з технологією SNAP IN

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – надійний роз’єм для плат з використанням передової технології SNAP IN. Ця інноваційна система дозволяє підключати провідники без використання будь-яких інструментів, забезпечуючи максимальну ефективність у процесі з’єднання. Процедура монтажу зводиться до простого клацання: провідник просто вставляється в відкриті точки з’єднання, і фіксатор надійно закриває його на місці.

Weidmuller – серія некерованих комутаторів EcoLine

Weidmuller – серія некерованих комутаторів EcoLine

Лінійка некерованих комутаторів EcoLine вражає продуктивністю, залишаючись компактною за розмірами. Ці комутатори є основним активним засобом мережі і пропонують максимальну простоту в управлінні.