Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

У багатоквартирному будинку по проспекту Соборному компанія «Монада» встановила ІТП

Компанія «Монада» продовжує вести роботи пов’язані з енергоефективним споживанням теплоносія багатоквартирними будинками. У листопаді ми запустили черговий індивідуальний тепловий пункт (ІТП) в м. Запоріжжя по проспекту Соборному 158а. ІТП спроєктований за залежною схемою з використанням погодозалежного контролера Siemens. Встановлено клапан регулятор перепаду тиску, клапан регулювання теплового потоку з приводом, датчики температури виробництва компанії Siemens і помпою з частотним регулюванням Wilo.

Енергоощадження вдома досягнуто коштом регулювання температури теплоносія з урахуванням поправки на зміну температури зовнішнього повітря. До контролера ІТП фахівці «Монада» приєднали датчик зовнішньої температури. І в разі теплої, сонячної погоди контролер зменшує кількість споживаного теплоносія. Так само контролер ІТП підтримує функцію роботи за розкладом. Ця функція дозволяє встановити тимчасові проміжки протягом доби з різною температурою опалення. Наприклад, в будні дні днем ​​більшість людей знаходиться на роботі, і в підтримці високої температури квартир нема потреби тоді контролер, за встановленим розкладом, знижує споживання енергоносія. Так само важливо те, що завдяки встановленим в ІТП помп (з частотним регулюванням) прискорюється прохід води по стояках, що своєю чергою привід до згладжування різниці температур верхніх і нижніх поверхів.

Поради фахівця “Монада” при виборі індивідуального теплового пункту для ОСББ

На всю запірну арматуру при монтажі були застосовані термоізолюючи чохли для виключення тепловтрат.

Змонтований ІТП економить ресурси мешканців, завдяки зменшенню рахунків за комунальні послуги та спрощення технічного обслуговування будинку. Економічний ефект, який забезпечує автоматизація теплового пункту – зниження витрат на ремонт обладнання і будівлі на аваріях, зменшення енергоспоживання, скорочення чисельності обслуговуючого персоналу, економія матеріальних засобів споживача теплової енергії за користування теплоносієм.

Наш сайт ІТП: http://itp.biz.ua/

Останні новини

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – роз’єм для плат з технологією SNAP IN

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – роз’єм для плат з технологією SNAP IN

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – надійний роз’єм для плат з використанням передової технології SNAP IN. Ця інноваційна система дозволяє підключати провідники без використання будь-яких інструментів, забезпечуючи максимальну ефективність у процесі з’єднання. Процедура монтажу зводиться до простого клацання: провідник просто вставляється в відкриті точки з’єднання, і фіксатор надійно закриває його на місці.

Weidmuller – серія некерованих комутаторів EcoLine

Weidmuller – серія некерованих комутаторів EcoLine

Лінійка некерованих комутаторів EcoLine вражає продуктивністю, залишаючись компактною за розмірами. Ці комутатори є основним активним засобом мережі і пропонують максимальну простоту в управлінні.