Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

SIMATIC HMI. Новий рівень ефективності

Від візуалізації обладнання до систем SCADA – портфель рішень, які підходять саме Вам

Siemens – Ваш надійний партнер і комплексний постачальник інтерфейсів оператора. Технологія SIMATIC HMI спеціально розроблена для вирішення складних завдань взаємодії людини і машини. Завдяки відкритим стандартним інтерфейсам SIMATIC HMI вирішує цілий ряд конкретних завдань по взаємодії оператора з обладнанням на програмному та апаратному рівнях і може легко стати частиною Вашої системи промислової автоматизації.

Додаток SIMATIC HMI Option+ виконує роль шлюзу між середовищем виконання і операційною системою панелі HMI, забезпечуючи доступ до абсолютно нових функцій. Додаток легко завантажити на панелі лінійки Comfort, а переносні панелі 2-го покоління через інструментарій ProSave з подальшою установкою і налаштуванням.

Будь-який користувач без глибоких навичок в області IT може активувати SIMATIC HMI Option+ у середовищі виконання для простого відображення системної інформації, налаштування інтерфейсів і ідентифікації користувачів, а також для використання розширених функцій моніторингу обладнання. Для обмеження доступу тільки для авторизованих співробітників, доступ до Option+ може бути захищений паролем.

Додатково до Option+, Сіменс пропонує версію Option+ Manager для персональних комп’ютерів. SIMATIC HMI Option+ Manager – це програмне забезпечення для централізованого управління даними приладів оперативного управління. Програмне забезпечення працює на PC, який підключений до приладів оперативного управління по мережі. Для обміну даними використовується функціонал веб-сервера панелей SIMATIC HMI.

Якщо у Вас залишилися питання, необхідно отримати консультацію або уточнити інформацію по продуктах/сервісах Сіменс, зв’яжіться з нашими фахівцями: (067) 617-77-20

Останні новини

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – роз’єм для плат з технологією SNAP IN

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – роз’єм для плат з технологією SNAP IN

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – надійний роз’єм для плат з використанням передової технології SNAP IN. Ця інноваційна система дозволяє підключати провідники без використання будь-яких інструментів, забезпечуючи максимальну ефективність у процесі з’єднання. Процедура монтажу зводиться до простого клацання: провідник просто вставляється в відкриті точки з’єднання, і фіксатор надійно закриває його на місці.

Weidmuller – серія некерованих комутаторів EcoLine

Weidmuller – серія некерованих комутаторів EcoLine

Лінійка некерованих комутаторів EcoLine вражає продуктивністю, залишаючись компактною за розмірами. Ці комутатори є основним активним засобом мережі і пропонують максимальну простоту в управлінні.