Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Огляд однополюсних автоматичних вимикачів Siemens та ABB

Всім нам хочеться купити автоматичний вимикач для об’єктів нерухомості так, щоб не було дорого, але і щоб він працював і виконував свої функції довго і якісно. У цьому огляді розглянемо захисні автоматичні вимикачі 1-фазні провідних електротехнічних компаній ABB і Siemens. Ці виробники вже давно на ринку і добре себе зарекомендували, ціновий сегмент практично однаковий, але як правило автомати Siemens дорожчі. За статистикою продажів близько 10 років шлюб і повернення продукції зустрічалися дуже рідко, у Siemens і ABB – одиниці, і то як правило через неправильний монтаж або обслуговування. Неспроста ці виробники впевнено надають на свої автомати один рік гарантії. Сіменс і АББ впевнені в своїй продукції.

Автомати ABB

Автомати Серії S201-203, SH201-203 виробляються тільки в Німеччині на заводі Штоц-Контакт автомати фірми ABB доступні за ціною і за наявністю в складах компанії «Монада», офіційного партнера дистриб’ютора ABB. Тому на них ви можете зібрати свій розподільний щит для будинку або на виробництві. У ABB існують дві серії модульних автоматичних вимикачів, які можна використовувати у себе вдома або на об’єкті – це S200 і SH200L.

Серія S200 більш сучасна і має ряд переваг над SH200L, через що ціна на S200 трохи вище.

Саме відмітнаперевагу серії S200 – можливість використання подвійних клем. З їх допомогою можна без особливих зусиль зробити монтаж проводу різних перетинів і це з’єднання буде надійним.

Друга перевага подвійної клеми в серії S200 – це можливість надійного підключення гребінки. Якщо в щитку в ряду стоїть багато автоматичних вимикачів, то їх потрібно підключати розподільною гребінкою. У серії S200 є вбудований індикатор включення – відключення. Він являє собою невелике віконце з прапорцями різних кольорів. Індикатор знаходиться під важелем управління.

Автоматичні вимикачі серії S200 випускаються у всіх час-струмових характеристиках, а SH200 тільки характеристики “C”. Якщо вам потрібна характеристика “B”, то необхідно придбати тільки автомат S200.

Автомати Siemens

Siemens виробляється в Німеччині (переважно серія SY), Чехія і Румунія (Серії SJ, SX).

Модульний автомат з відключаючею здатністю 6 кА призначений для захисту ланцюгів змінного струму від короткого замикання і перевантаження. Може бути використаний як головний вимикач для роз’єднання або гарантованої ізоляції. Має можливість установки додаткових контактів і контактів спрацьовування. На ручці управління передбачена колірна індикація комутаційного стану автомата. Приєднувальні клеми мають квадратний перетин для одночасного підключення штирьових шин з кабелями перерізом 0.75 до 35 мм 2. Пристрій забезпечено ефективним захистом від випадкового дотику при управлінні механізмом зняття / установки автомата на DIN-рейку.

Виробники Siemens і ABB роблять автоматичні вимикачі дуже “м’якими” в роботі. Дуже рідко відбуваються поломки автоматів.

Якщо у Вас є питання по автоматах ABB, Siemens, або електроустаткування провідних світових виробників – телефонуйте нам в компанії «Монада», тел. – (061) 228-57-20.

Останні новини

Роз’єм для батарей Weidmüller Battery Connector (WBC) дозволяє з’єднувати кілька окремих батарей з основною системою за кілька простих кроків

Роз’єм для батарей Weidmüller Battery Connector (WBC) дозволяє з’єднувати кілька окремих батарей з основною системою за кілька простих кроків

Системи зберігання енергії на основі акумуляторів набувають зростаючого значення у галузі відновлювальних джерел енергії. Зазвичай вони складаються з кількох окремих батарей, які час від часу необхідно легко та швидко замінювати. Роз’єм для батарей Weidmüller Battery Connector (WBC) дозволяє з’єднувати кілька окремих батарей з основною системою за кілька простих кроків та так само легко від’єднувати їх, якщо потрібно. Для забезпечення більшої безпеки та зручності використання, полюси чітко позначені: позитивний полюс має помаранчевий колір, а негативний – чорний. WBC доступний у версіях до 120 A, 200 A та до 350 A.

Weidmuller TERMSERIES – стійкість до високих вібрацій та трясок

Weidmuller TERMSERIES – стійкість до високих вібрацій та трясок

Ви шукаєте стійкість до високих вібрацій та трясок? Ми пропонуємо ультракомпактні універсальні реле, які володіють високою вібраційною стійкістю Завдяки їхній компактній конструкції вони можуть бути встановлені в будь-якому місці. Оскільки їхні розміри ідентичні іншим реле з родини TERMSERIES, до них підходять всі аксесуари серії, такі як перемички. Використовуючи функції наших релейних модулів, які були повністю перевірені, можна реалізувати комплексні рішення.