Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

RockStar®ModuPlug Wall Solution Електромонтаж через стінку шафи управління

RockStar®ModuPlug Wall Solution – інноваційний спосіб оптимізації розміру шафи автоматизації для промислових умов експлуатації.

Ключові проблеми, з якими стикається виробник шаф автоматизації, найчастіше містить питання максимально компактного розміщення компонентів, що дозволило б або скоротити кількість використовуваних шаф, або ж оптимізувати їх розмір. Якщо ж ми говоримо про автоматизацію промислових підприємств, то до між шафового з’єднання пред’являються вимоги до пило та вологозахисту, яка забезпечується високонадійними роз’ємами.
Нова концепція з’єднань RockStar®ModuPlug Wall Solution, яка містить самозапірне клемні модулі з технологією з’єднання PUSH IN для внутрішнього монтажу і пластикові корпусу з рівнем захисту IP 66/67 для зовнішнього підключення, дозволяє перенести клемну комутацію сигналів на корпус шафи та таким чином оптимізувати займане місце на рейці.
Більш детально з новою концепцією Ви можете ознайомитися в новому відео: https://youtu.be/0pSFf9YM7KY

 

 

Як офіційний дистриб’ютор продукції Weidmuller, компанія «Монада» здійснює оперативне постачання, надає гарантію виробника з усіма необхідними сертифікатами, забезпечує якісне технічне обслуговування.

Останні новини

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – роз’єм для плат з технологією SNAP IN

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – роз’єм для плат з технологією SNAP IN

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – надійний роз’єм для плат з використанням передової технології SNAP IN. Ця інноваційна система дозволяє підключати провідники без використання будь-яких інструментів, забезпечуючи максимальну ефективність у процесі з’єднання. Процедура монтажу зводиться до простого клацання: провідник просто вставляється в відкриті точки з’єднання, і фіксатор надійно закриває його на місці.

Weidmuller – серія некерованих комутаторів EcoLine

Weidmuller – серія некерованих комутаторів EcoLine

Лінійка некерованих комутаторів EcoLine вражає продуктивністю, залишаючись компактною за розмірами. Ці комутатори є основним активним засобом мережі і пропонують максимальну простоту в управлінні.