Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Промисловий Ethernet Weidmuller

Представляємо вашій увазі КОМПОНЕНТИ для промислового Ethernet, які забезпечують відмінний зв’язок для передачі даних між Ethernet-пристроями в промислових системах автоматизації.
 
Завдяки підтримці різних топологій і протоколів вони можуть використовуватися в самих різних галузях промисловості. Бувши постачальником промислової мережевої інфраструктури для виробництва машин та устаткування, ми пропонуємо широкий асортимент комутаційних пристроїв, які підійдуть для індивідуальних потреб клієнта. Зокрема, наші гігабітні комутатори (керовані і некеровані) і медіаконвертери, комутатори живлення через Ethernet PoE, пристрої WLAN і серійні / Ethernet-перетворювачі відповідають найсуворішим вимогам і забезпечують гнучку і надійну передачу сигналів мережею Ethernet.
 
Випускаються варіанти як для кріплення на DIN-рейку, так і у 19-дюймову стійку.
Велике портфоліо пасивних компонентів, що містить роз’єми RJ 45 і оптоволоконні кабелі, робить компанію Weidmüller лідером в області рішень для промислового Ethernet.
Всю інформацію ви можете знайти в нашому каталозі товарів: https://monada.com.ua/catalog/weidmuller/CAT9.pdf
 

Як офіційний дистриб’ютор продукції Weidmuller, компанія «Монада» здійснює оперативну поставку, надає гарантію виробника з усіма необхідними сертифікатами, забезпечує якісне технічне обслуговування.

Останні новини

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – роз’єм для плат з технологією SNAP IN

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – роз’єм для плат з технологією SNAP IN

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – надійний роз’єм для плат з використанням передової технології SNAP IN. Ця інноваційна система дозволяє підключати провідники без використання будь-яких інструментів, забезпечуючи максимальну ефективність у процесі з’єднання. Процедура монтажу зводиться до простого клацання: провідник просто вставляється в відкриті точки з’єднання, і фіксатор надійно закриває його на місці.

Weidmuller – серія некерованих комутаторів EcoLine

Weidmuller – серія некерованих комутаторів EcoLine

Лінійка некерованих комутаторів EcoLine вражає продуктивністю, залишаючись компактною за розмірами. Ці комутатори є основним активним засобом мережі і пропонують максимальну простоту в управлінні.