Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

PDB Solar – Распредблок для фотоелектричних установок

У літні місяці, виробництво електроенергії від сонячних панелей значно зростає. Саме тому FTG доповнює свій асортимент распредблоком PDB Solar, який використовується для з’єднання сонячних панелей з вимикачами у розподільнику. Виготовлений в Тріберг (Шварцвальд), розподільний блок UL-сертифікований і служить для підключення алюмінієвих і мідних провідників, забезпечуючи оптимальні умови.

 

 

Фірма FTG поставляє однополюсні фазні шини для компактного швидкого з’єднання автоматичних вимикачів AC і DC виконання – для захисту сонячних панелей. Тепер також можливий і варіант збору “+” і “-” провідників розподільчих блоків PDB Solar. До блоку можна під’єднати до 24 панелей, які підключаються до захисту за допомогою двох шпильок М10 кабелем більшого перетину.

Останні новини

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – роз’єм для плат з технологією SNAP IN

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – роз’єм для плат з технологією SNAP IN

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – надійний роз’єм для плат з використанням передової технології SNAP IN. Ця інноваційна система дозволяє підключати провідники без використання будь-яких інструментів, забезпечуючи максимальну ефективність у процесі з’єднання. Процедура монтажу зводиться до простого клацання: провідник просто вставляється в відкриті точки з’єднання, і фіксатор надійно закриває його на місці.

Weidmuller – серія некерованих комутаторів EcoLine

Weidmuller – серія некерованих комутаторів EcoLine

Лінійка некерованих комутаторів EcoLine вражає продуктивністю, залишаючись компактною за розмірами. Ці комутатори є основним активним засобом мережі і пропонують максимальну простоту в управлінні.