Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Основні переваги електродвигунів Siemens SIMOTICS

Покладаючись більш ніж на 150-річний досвід, «Сіменс» пропонує найповніший асортимент електродвигунів SIMOTICS для промислового застосування, ефективність якого доведена більш ніж на 40 мільйонах електродвигунів і приводів «Сіменс», встановлених по всьому світу.
Низьковольтні електродвигуни SINAMICS відповідають новітнім стандартам по класу енергоефективності та забезпечують чудову якість, надійність і компактність. Наші електродвигуни оптимально інтегруються в приводний механізм. Вони ідеально підходять для використання з пускачами SIRIUS і частотними перетворювачами SINAMICS.
Основні особливості низьковольтних електродвигунів 

 • Низька вібрація.
  Низька вібрація досягається завдяки нашим високоточним методам виробництва і використання певних і контрольованих складових процесу забезпечення якості. Цьому сприяють використовувані якісні підшипники, збільшуючи термін служби та знижуючи шум.
 • Дренажний отвір для зливу конденсату у стандартному виконанні. (чавунні 1LE15 / 6 у 100-ом типорозмірі та вище).
  Зливні отвори в стандартному виконанні забезпечують видалення конденсованої води з внутрішньої частини електродвигуна. Це особливо важливо у вологому середовищі та при великих температурних перепадах.
 • Надійні підшипники, тривалий термін служби.
  Наші електродвигуни за замовчуванням укомплектовані надійними підшипниками, що мають розрахунковий термін служби 40000 мотогодин. Опціонально можлива комплектація посиленими підшипниками або підшипниками для підвищених консольних навантажень.
 • Клас захисту IP55 в стандартному виконанні.
  Наша конструкція з класом захисту IP55 охоплює переважна більшість областей застосування, пройшла випробування і перевірку на весь термін служби. також надається можливість внесення будь-яких модифікацій в рамках класу IP55.
 • Тепловий клас від F до B для забезпечення заданого резерву.
  Електродвигуни «Сіменс» розраховані на роботу при нормальному синусоїдальній напрузі з підвищенням температури до класу B (130 C). Обмотка розрахована на клас F (155 C), що забезпечує резерв на додаткові втрати, пов’язані з роботою приводу зі змінною швидкістю і / або при вищій температурі навколишнього середовища і / або в умовах перевантаження при прямому пуску від мережі.
  Для роботи з частотним перетворювачем можливий тільки клас F / F.
 • Робота з частотним перетворювачем в стандартному виконанні.
  Для всіх пропонованих електродвигунів до 500 В можлива робота з частотним перетворювачем в стандартному виконанні — спеціальних опцій або серій Не потрібно (виняток — у 225-му типорозмірі й вище рекомендується ставити ізольований підшипник).
 • Глобальна платформа для електродвигунів.
  В основі конструкції наших електродвигунів використовується єдина глобальна платформа з однаковим зовнішнім виглядом для всіх низьковольтних електродвигунів, що відповідають стандарту IEC.
 • Можливість простого внесення модифікацій і установки допоміжних пристроїв.
  Наші електродвигуни можуть бути оснащені металевим кожухом вентилятора і центральним отвором на не приводній стороні вала, що дозволяє вносити прості модифікації та установку допоміжних пристроїв.

Замовити продукцію Siemens можна в нашому інтернет-магазині або в компанії «Монада» — офіційного партнера Сіменс за телефоном (061) 228-57-20

Останні новини

Роз’єм для батарей Weidmüller Battery Connector (WBC) дозволяє з’єднувати кілька окремих батарей з основною системою за кілька простих кроків

Роз’єм для батарей Weidmüller Battery Connector (WBC) дозволяє з’єднувати кілька окремих батарей з основною системою за кілька простих кроків

Системи зберігання енергії на основі акумуляторів набувають зростаючого значення у галузі відновлювальних джерел енергії. Зазвичай вони складаються з кількох окремих батарей, які час від часу необхідно легко та швидко замінювати. Роз’єм для батарей Weidmüller Battery Connector (WBC) дозволяє з’єднувати кілька окремих батарей з основною системою за кілька простих кроків та так само легко від’єднувати їх, якщо потрібно. Для забезпечення більшої безпеки та зручності використання, полюси чітко позначені: позитивний полюс має помаранчевий колір, а негативний – чорний. WBC доступний у версіях до 120 A, 200 A та до 350 A.

Weidmuller TERMSERIES – стійкість до високих вібрацій та трясок

Weidmuller TERMSERIES – стійкість до високих вібрацій та трясок

Ви шукаєте стійкість до високих вібрацій та трясок? Ми пропонуємо ультракомпактні універсальні реле, які володіють високою вібраційною стійкістю Завдяки їхній компактній конструкції вони можуть бути встановлені в будь-якому місці. Оскільки їхні розміри ідентичні іншим реле з родини TERMSERIES, до них підходять всі аксесуари серії, такі як перемички. Використовуючи функції наших релейних модулів, які були повністю перевірені, можна реалізувати комплексні рішення.