Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Нові датчики присутності LUXA 103S – для внутрішнього та зовнішнього використання

Датчики присутності Theben LUXA 103 — це сімейство універсальних пристроїв для ефективного керування освітленням і вентиляцією та кондиціонуванням повітря як у приміщенні, так і на вулиці. Пристрої з круглою зоною виявлення ідеально підходять для використання в одномісних офісах і офісах відкритого планування, кімнатах для переговорів, коморах і підвалах, а також туалетах. Спеціальні датчики присутності для коридорів мають прямокутну зону виявлення. Спільним для всіх пристроїв є налаштування за допомогою програми та дистанційного керування, а також надзвичайно проста інсталяція. Накладні пристрої чорного, білого або сірого кольору впишуться в будь-який дизайн приміщення.

Короткий огляд основних переваг датчика присутності LUXA 103:

 • Позачасово елегантний компактний дизайн
 • Кругла або прямокутна зона виявлення
 • Зручне налаштування через додаток і пульт дистанційного керування, тільки пульт або потенціометри
 • Легкий монтаж і підключення
 • Сімейство датчиків присутності з пристроями для поверхневого монтажу, комбінованими пристроями для стельового та прихованого монтажу, а також детекторами присутності для коридорів та передпокоїв
 • Варіанти для накладного монтажу доступні в чорному, білому та сірому кольорах
 • Виконання з 2-ма каналами, другий – управління ОВК
 • Вбудована кнопка тестування
 • Можна об’єднати в мережу з іншими пристроями LUXA 103 або настінними дачиками theMura Slave
 • Ідеально підходить для високих пускових струміів світлодіодів до 400 Вт
 • Клас захисту IP54 для використання на вулиці та у вологих приміщеннях
 • Багато комфортних функцій, таких як імпульс, функція самонавчання, функція тестування, функція реле сходового освітлення 

Широкий спектр застосування

Датчики присутності LUXA 103 для внутрішнього та зовнішнього використання пропонують величезну кількість застосувань для ефективного контролю освітлення. Ось кілька прикладів: (висота монтажу 3 м)

Роздягальня
Високий рівень захисту необхідний для безпечного та незалежного від присутності керування освітленням у роздягальнях з душовими. У цих приміщеннях існує ризик того, що датчики присутності можуть потрапити під бризки води. Вся серія LUXA 103S має рівень захисту ІР54 для використання у вологих приміщеннях і на вулиці

Передпокої та коридори
Датчики присутності LUXA 103S з прямокутною зоною виявлення мають канал для керування Освітленням. Мать виконання вбудованого та накладного монтажу.

Туалети
Для закритих приміщень ми рекомендуємо варіанти LUXA 103S з другим каналом для керування вентиляцією.

Офіси відкритого планування
Завдяки вбудованому кнопковому входу та можливості паралельного з’єднання пристроїв LUXA 103S або настінних датчиків theMura Slave, можна насолоджуватись максимальною гнучкістю. Тому датчики присутності підходять для великих офісів.

Індивідуальні кабінети
Для енергозберігаючого керування освітленням, яке надійно вимикає світло, наприклад тоді коли ви виходите з офісу (наприклад на зустрічі). На додаток до енергозбереження, датчики присутності LUXA 103S пропонують високу точність та надійність користувачу.

Сходи
Завдяки функції Імпульс, датчики присутності можуть бути інтегровані в існуючі електроустановки з таймерами освітлення сходів без дорогих налаштувань.

Рівень захисту IP54:

– ідеально підходить для вологих приміщень і відкритих майданчиків Завдяки рівню захисту IP54 всі датчики присутності LUXA 103 можна без проблем використовувати у вологих приміщеннях і на відкритому повітрі. Наприклад, криті входи в будинки, а також криті тераси та балкони можуть бути освітлені залежно від наявності.

Просте програмування за допомогою програми та дистанційного керування

Програмування датчика присутності LUXA 103 – справжня дитяча забавка. Найкращий спосіб зробити це — використовувати пульт дистанційного керування theSenda B у поєднанні з безкоштовним додатком theSenda Plug. Введені параметри надсилаються на пульт дистанційного керування Senda B через Bluetooth, а звідти передаються на датчик через ІЧ-порт. Це дозволяє легко, швидко та безпечно параметризувати та керувати всіма пристроями LUXA 103.

Віддаєте перевагу класичному програмуванню? Тоді просто використовуйте вбудовані потенціометри для регулювання.

Додаток theSenda Plug для iOS і Android відображає всі датчики з дистанційним керуванням від Theben. Для гнучкої параметризації набори параметрів можна зберігати спеціально для клієнта – в бібліотеках параметрів або створювати ззовні та зчитувати. Таким чином можна швидко встановити ідентичні параметри навіть у великих приміщеннях із багатьма пристроями.

Легкий монтаж і підключення

Датчики присутності LUXA 103 буквально переосмислюють простий монтаж і підключення. Клеми підключення пристроїв накладного монтажу монтуються за принципом вставної основи.

Роз’ємні клеми пристроїв вбудованого монтажу були вбудовані під кутом 45°. Обидва вони значно спрощують монтаж і підключення проводів, тим самим знижуючи витрати на встановлення.

Останні новини

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – роз’єм для плат з технологією SNAP IN

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – роз’єм для плат з технологією SNAP IN

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – надійний роз’єм для плат з використанням передової технології SNAP IN. Ця інноваційна система дозволяє підключати провідники без використання будь-яких інструментів, забезпечуючи максимальну ефективність у процесі з’єднання. Процедура монтажу зводиться до простого клацання: провідник просто вставляється в відкриті точки з’єднання, і фіксатор надійно закриває його на місці.

Weidmuller – серія некерованих комутаторів EcoLine

Weidmuller – серія некерованих комутаторів EcoLine

Лінійка некерованих комутаторів EcoLine вражає продуктивністю, залишаючись компактною за розмірами. Ці комутатори є основним активним засобом мережі і пропонують максимальну простоту в управлінні.