Запорожье: ул. Бульвар Парковый 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Днепр: ул. Ивана Акинфеева, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компания «Монада»

Поставка электрооборудования для промышленности, строительства, энергетики.

Поставки электрооборудования: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, и другие.

Legrand – Шинопроводи Zucchini XCP

Шинопроводи Zucchini XCP мають значні переваги над традиційними кабельними системами, включаючи підвищену гнучкість, простоту монтажу, високу ефективність, підвищену безпеку і скорочення обсягів технічного обслуговування.
 
 
 
 
 
 
 
 
А тепер всі переваги розглянемо детальніше:
  • Підвищена гнучкість: Шинопроводи Zucchini XCP можна легко розширювати, переміщувати або модифікувати відповідно до різних потреб розподілу електроенергії. Це означає, що вони забезпечують значну економію коштів у порівнянні з традиційними кабельними системами, оскільки усувають необхідність дорогої перепрокладки проводки при необхідності внесення змін.
  • Легко встановлюються: Оскільки шинопроводи Zucchini XCP поставляються з попередньо зібраними компонентами, які можна легко з’єднати між собою. Це економить значну кількість часу та зусиль в порівнянні з традиційними кабельними системами, які вимагають протягування окремих проводів через кабелепроводи і підключення до окремих автоматичних вимикачів.
  • Висока ефективність: Шинопроводи Zucchini XCP мають низький опір і падіння напруги, а це означає, що вони можуть передавати електроенергію на великі відстані з мінімальними втратами. Крім того, вони призначені для роботи при високих температурах, а це означає, що вони можуть витримувати високі навантаження без перегріву.
  • Підвищена безпека: Шинопроводи Zucchini XCP розроблені відповідно до суворих стандартів безпеки з вбудованим захистом від електричних збоїв. Це виключає ризик ураження електричним струмом і пожежі, що робить їх більш безпечним варіантом, ніж традиційні кабельні системи.
  • Зменшення витрат на обслуговування: Шинопроводи Zucchini XCP не потребують технічного обслуговування протягом 30 років. Це зменшує потребу в дорогому ремонті та заміні, що з часом може заощадити значні суми грошей.

Компанія “Монада” пропонує продукцію Legrand за низькими цінами. Більш детальну інформацію та замовити товар ви можете у нас в інтернет-магазині або за телефоном компанії Монада: (061) 228-57-20

Последние Новости

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – роз’єм для плат з технологією SNAP IN

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – роз’єм для плат з технологією SNAP IN

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – надійний роз’єм для плат з використанням передової технології SNAP IN. Ця інноваційна система дозволяє підключати провідники без використання будь-яких інструментів, забезпечуючи максимальну ефективність у процесі з’єднання. Процедура монтажу зводиться до простого клацання: провідник просто вставляється в відкриті точки з’єднання, і фіксатор надійно закриває його на місці.

Weidmuller – серія некерованих комутаторів EcoLine

Weidmuller – серія некерованих комутаторів EcoLine

Лінійка некерованих комутаторів EcoLine вражає продуктивністю, залишаючись компактною за розмірами. Ці комутатори є основним активним засобом мережі і пропонують максимальну простоту в управлінні.