Запорожье: ул. Бульвар Парковый 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Днепр: ул. Ивана Акинфеева, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компания «Монада»

Поставка электрооборудования для промышленности, строительства, энергетики.

Поставки электрооборудования: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, и другие.

Legrand – подвійні та потрійні адаптери.

Legrand має універсальну пропозицію для підключення електроприладів – подвійні та потрійні адаптери. Це рішення є незамінним для повсякденного життя! Багаторозеткові адаптери (двійники, трійники) надають можливість під’єднати декілька електроприладів в одну розетку без застосування монтажних робіт. Єдина умова – треба враховувати загальну потужність всіх підключених до адаптера приладів: вона має бути не більше ніж 3600 Вт при напрузі 230 В.
Просте та надійне рішення – подвійні та потрійні адаптери в дизайні СТАНДАРТ, у двох базових кольорах Білий та Чорний.
Адаптери в дизайні ПРЕМІУМ для ще більшого комфорту і функціональності: це класичні Т-образні адаптери у кольорових поєднаннях Білий з Чорним або Алюміній з Чорним. В базовому виконанні адаптери мають 3 розетки 2К+З. Є також варіант з 2 розетками 2К+З, подвійною розеткою USB A+C та корпусом, що обертається на 180° – для найзручнішого підключення ваших приладів.
Підключайтесь там, де зручно!

Компанія “Монада” пропонує продукцію Legrand за низькими цінами. Більш детальну інформацію та замовити товар ви можете у нас в інтернет-магазині або за телефоном компанії Монада: (061) 228-57-20

Последние Новости

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – роз’єм для плат з технологією SNAP IN

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – роз’єм для плат з технологією SNAP IN

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – надійний роз’єм для плат з використанням передової технології SNAP IN. Ця інноваційна система дозволяє підключати провідники без використання будь-яких інструментів, забезпечуючи максимальну ефективність у процесі з’єднання. Процедура монтажу зводиться до простого клацання: провідник просто вставляється в відкриті точки з’єднання, і фіксатор надійно закриває його на місці.

Weidmuller – серія некерованих комутаторів EcoLine

Weidmuller – серія некерованих комутаторів EcoLine

Лінійка некерованих комутаторів EcoLine вражає продуктивністю, залишаючись компактною за розмірами. Ці комутатори є основним активним засобом мережі і пропонують максимальну простоту в управлінні.