Запоріжжя: вул. Парковий бульвар 1-б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компания «Монада»

Поставка электрооборудования для промышленности, строительства, энергетики.

Поставки электрооборудования: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, и другие.

Legrand – Пластикові розподільчі щитки серії PRACTIBOX S

Головними особливостями серії PRACTIBOX S є комфортність використання та стильний сучасний дизайн, який гармонійно поєднується з будинковим або офісним інтер’єром. Ці розподільчі щитки відрізняються простотою установки та швидким підключенням, а також широким асортиментом розмірів для вибору. Різноманіття конструкцій PRACTIBOX S дозволяє легко адаптувати їх до будь-якого типу монтажу, будь то вбудований або настінний установки на бетонних, цегляних стінах або перегородках з листових матеріалів.

Ці щитки відповідають чинним стандартам щодо високої ударостійкості та вогнестійкості до 850 °С. Крім того, вони мають дверцята, які можна повністю відчинити на 180°, а також можливість установки додаткових неізольованих латунних шин до шинотримача щитка.

 

 

Компанія “Монада” пропонує продукцію Legrand за низькими цінами. Більш детальну інформацію та замовити товар ви можете у нас в інтернет-магазині або за телефоном компанії Монада: (061) 228-57-20

Последние Новости

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – роз’єм для плат з технологією SNAP IN

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – роз’єм для плат з технологією SNAP IN

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – надійний роз’єм для плат з використанням передової технології SNAP IN. Ця інноваційна система дозволяє підключати провідники без використання будь-яких інструментів, забезпечуючи максимальну ефективність у процесі з’єднання. Процедура монтажу зводиться до простого клацання: провідник просто вставляється в відкриті точки з’єднання, і фіксатор надійно закриває його на місці.

Weidmuller – серія некерованих комутаторів EcoLine

Weidmuller – серія некерованих комутаторів EcoLine

Лінійка некерованих комутаторів EcoLine вражає продуктивністю, залишаючись компактною за розмірами. Ці комутатори є основним активним засобом мережі і пропонують максимальну простоту в управлінні.