Запорожье: ул. Бульвар Парковый 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Днепр: ул. Ивана Акинфеева, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компания «Монада»

Поставка электрооборудования для промышленности, строительства, энергетики.

Поставки электрооборудования: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, и другие.

Legrand FORIX™ – широкий асортимент електроінсталяційного обладнання

FORIX™ – універсальне рішення та широкий асортимент електроінсталяційного обладнання накладного монтажу, призначене для використання в різних типах будівель: житлових, офісних, виробничих тощо.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Рішення для надійного підключення, що відповідає всім стандартам безпеки:
  • Подвійні гвинтові клеми спрощують послідовне підключення механізмів, захищені від прямого дотику.
  • При знятому корпусі контакт зі струмопровідними елементами виключений.
  • Традиційне гвинтове з’єднання корпусу і механізму забезпечує надійність кріплення і додаткову стійкість виробу до механічних навантажень.
  • Посилені латунні пластини забезпечують надійний контакт захисного заземлення.
Основними перевагами FORIX™ є висока якість, надійність та свобода комплектації. Відповідно до Ваших потреб підключайте будь-які однопостові пристрої, багаторозеткові блоки або комбінуйте вироби в блоки на 4 або 6 постів. Всередині блоку можливо розділяти силову проводку та інформаційні кабелі, відповідно до встановлених норм електромонтажу. Додаткове розширення функціонала: спеціальний адаптер дозволяє інтегрувати в блок механізми серії Mosaic™ 45×45.
FORIX™ – це просте та ергономічне рішення, що дає змогу істотно скоротити час на встановлення та налагодження системи електропостачання.

Компанія “Монада” пропонує продукцію Legrand за низькими цінами. Більш детальну інформацію та замовити товар ви можете у нас в інтернет-магазині або за телефоном компанії Монада: (061) 228-57-20

Последние Новости

Роз’єм для батарей Weidmüller Battery Connector (WBC) дозволяє з’єднувати кілька окремих батарей з основною системою за кілька простих кроків

Роз’єм для батарей Weidmüller Battery Connector (WBC) дозволяє з’єднувати кілька окремих батарей з основною системою за кілька простих кроків

Системи зберігання енергії на основі акумуляторів набувають зростаючого значення у галузі відновлювальних джерел енергії. Зазвичай вони складаються з кількох окремих батарей, які час від часу необхідно легко та швидко замінювати. Роз’єм для батарей Weidmüller Battery Connector (WBC) дозволяє з’єднувати кілька окремих батарей з основною системою за кілька простих кроків та так само легко від’єднувати їх, якщо потрібно. Для забезпечення більшої безпеки та зручності використання, полюси чітко позначені: позитивний полюс має помаранчевий колір, а негативний – чорний. WBC доступний у версіях до 120 A, 200 A та до 350 A.

Weidmuller TERMSERIES – стійкість до високих вібрацій та трясок

Weidmuller TERMSERIES – стійкість до високих вібрацій та трясок

Ви шукаєте стійкість до високих вібрацій та трясок? Ми пропонуємо ультракомпактні універсальні реле, які володіють високою вібраційною стійкістю Завдяки їхній компактній конструкції вони можуть бути встановлені в будь-якому місці. Оскільки їхні розміри ідентичні іншим реле з родини TERMSERIES, до них підходять всі аксесуари серії, такі як перемички. Використовуючи функції наших релейних модулів, які були повністю перевірені, можна реалізувати комплексні рішення.