Запорожье: ул. Бульвар Парковый 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Днепр: ул. Ивана Акинфеева, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компания «Монада»

Поставка электрооборудования для промышленности, строительства, энергетики.

Поставки электрооборудования: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, и другие.

Keor SPE: Сучасні джерела безперебійного живлення від компанії Legrand

Шукаєте надійне джерело електропостачання для своєї родини або бізнесу? Ми пропонуємо ефективне та надійне рішення – це сучасні джерела безперебійного живлення від компанії Legrand – Keor SPE, призначені як для домашнього використання, так і для професійних потреб.

Ця лінійка джерел безперебійного живлення доступна у двох форматах: Tower і Rack, що розширює їх можливості в широкому спектрі застосувань. Завдяки чистій синусоїді на виході, їх можна використовувати не лише в інформаційних системах, телекомунікаціях та відеоспостереженні, але й для безперебійного живлення систем опалення та кондиціонування повітря.

Ця лінійка доступна з різними номінальними потужностями від 750 до 3000 ВА. Вона має вбудовані герметичні свинцево-кислотні батареї, мікропроцесорне управління, холодний запуск та акумуляторну батарею, яку можна замінити навіть на гарячу.

Але це ще не все! Джерела Keor SPE Tower обладнані комплексною системою самодіагностики, захистом від перевантаження, короткого замикання, надмірного навантаження та вищих температур, а також мають такі характеристики:

 • Коефіцієнт потужності 0.8
 • Широкий діапазон вхідної напруги та частоти
 • Трикольоровий світлодіод, що відображає стан джерела безперебійного живлення
 • Потужний вбудований зарядний пристрій

Ми також пропонуємо Keor SPE RT – рішення для горизонтального або вертикального монтажу з поворотним дисплеєм і додатковими батарейними шафами для моделей RT 2U/3U. Вони мають такі характеристики:

 • Коефіцієнт потужності від 0.7 до 0.9
 • Висота від 1U до 3U
 • Широкий діапазон вхідної напруги та частоти
 • Трикольоровий світлодіод, що відображає стан джерела безперебійного живлення
 • RS232, USB, слот SNMP
 • EPO
 • Потужний вбудований зарядний пристрій

Окрім дивовижних характеристик та різноманітних варіантів, джерела Keor SPE мають стильний і сучасний дизайн, який став відзнакою лінійок ДБЖ Legrand.

Компанія “Монада” пропонує продукцію Legrand за низькими цінами. Більш детальну інформацію та замовити товар ви можете у нас в інтернет-магазині або за телефоном компанії Монада: (061) 228-57-20

Последние Новости

Роз’єм для батарей Weidmüller Battery Connector (WBC) дозволяє з’єднувати кілька окремих батарей з основною системою за кілька простих кроків

Роз’єм для батарей Weidmüller Battery Connector (WBC) дозволяє з’єднувати кілька окремих батарей з основною системою за кілька простих кроків

Системи зберігання енергії на основі акумуляторів набувають зростаючого значення у галузі відновлювальних джерел енергії. Зазвичай вони складаються з кількох окремих батарей, які час від часу необхідно легко та швидко замінювати. Роз’єм для батарей Weidmüller Battery Connector (WBC) дозволяє з’єднувати кілька окремих батарей з основною системою за кілька простих кроків та так само легко від’єднувати їх, якщо потрібно. Для забезпечення більшої безпеки та зручності використання, полюси чітко позначені: позитивний полюс має помаранчевий колір, а негативний – чорний. WBC доступний у версіях до 120 A, 200 A та до 350 A.

Weidmuller TERMSERIES – стійкість до високих вібрацій та трясок

Weidmuller TERMSERIES – стійкість до високих вібрацій та трясок

Ви шукаєте стійкість до високих вібрацій та трясок? Ми пропонуємо ультракомпактні універсальні реле, які володіють високою вібраційною стійкістю Завдяки їхній компактній конструкції вони можуть бути встановлені в будь-якому місці. Оскільки їхні розміри ідентичні іншим реле з родини TERMSERIES, до них підходять всі аксесуари серії, такі як перемички. Використовуючи функції наших релейних модулів, які були повністю перевірені, можна реалізувати комплексні рішення.