Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Інтелектуальний термостат Siemens – Інтелектуальні технології, закарбовані в наших пристроях, розуміють Ваші потреб

Простори, в яких Ви відчуваєте себе комфортно

Інтелектуальний термостат – інноваційний продукт, оснащений унікальними функціями як для професійних інсталяторів, так і для кінцевих користувачів. Від простоти монтажу та швидкого введення в експлуатацію до безперервного контролю мікроклімату – пристрій допомагає створювати ідеальні простори для життя.

Інтелектуальні технології для задоволення Ваших потреб

Інтелектуальний термостат був розроблений для забезпечення ефективного контролю та управління опаленням. Завдяки лаконічному дизайну пристрій ідеально підходить під будь-який інтер’єр. Термостат безперервно контролює мікроклімат завдяки шістьом датчикам: температури, вологості, ступеня освітленості, наближення, присутності та виявлення органічних частинок в повітрі. Оскільки всі датчики є невіддільною частиною інтелектуального термостата, Вам не потрібно ніяких додаткових підключень та налаштувань. Датчики забезпечують повну автономність роботи інтелектуального термостата.

 

Можливість дистанційного та прямого управління пристроєм

Інтелектуальний термостат може управлятися або безпосередньо через сенсорний екран, або за допомогою нашого інтуїтивно зрозумілого додатка «Інтелектуальний термостат». Додаток забезпечує повний контроль і моніторинг Вашого пристрою з будь-якого місця і в будь-який час. Основні функції програми: від налаштування різних режимів (наприклад, “Вдома”), контролю вологості та контролю якості повітря в приміщенні до функції «Green Leaf» і багато чого іншого. Дистанційне керування забезпечує простоту та легкість використання інтелектуального термостата.

Придивіться до інтерфейсу користувача.

Інтерфейс і додатки для інтелектуального термостата розроблені для забезпечення максимальної зручності та простоти роботи з пристроєм. Іншими словами, дизайн інтерфейсу користувача допомагає використовувати пристрій і додаток найбільш ефективним способом.

Огляд Ваших переваг

Інтелектуальний термостат забезпечує користувачеві ряд переваг як, наприклад, комфортний клімат в приміщенні, оптимальне споживання електроенергії у Вашому домі. Крім цього, інтелектуальний термостат має низку додаткових переваг для задоволення Ваших індивідуальних потреб.

Інтуїтивне користування та автоматичне оновлення додатка

Інтелектуальний термостат був розроблений з метою максимального спрощення управління мікрокліматом в приміщеннях завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу та максимально ергономічному дизайну. Автоматичне оновлення гарантує використання новітніх функцій пристрою.

 

Забезпечення комфортних умов в приміщеннях

Завдяки вбудованому датчику інтелектуальний термостат відображає та контролює рівень вологості в приміщенні. Крім того, датчик якості повітря відображає дані за допомогою наочної системи кодування показників кольором.

 

Підвищення енергоефективності при зниженні витрат на електроенергію

Інтелектуальний термостат забезпечує енергоефективну роботу відповідно до класів енергоефективності. Завдяки функції Green Leaf Ви застосовуєте не тільки інтелектуальні, але й безпечні для навколишнього середовища технології, що, своєю чергою, мотивує Вас економити ще більше енергії. Додаток Smart Thermostat допоможе Вам досягти відчутної економії використовуючи функції управління та доступу.

 

Ідеальна кімнатна температура менше ніж за один день

Завдяки вбудованим датчикам присутності та алгоритмам, інтелектуальний термостат забезпечує ідеальну температуру в приміщенні, коли в ньому присутні люди. Переваги незаперечні: економія енергії та витрат, а також підвищений комфорт в приміщенні.

 

Для інсталяторів

Інтелектуальний термостат розроблений для професіоналів. Дізнайтеся, як легко та швидко встановити й ввести в експлуатацію пристрій.

Ваші переваги

Як професійний інсталятор, Ви можете відчути переваги роботи з інтелектуальним термостатом з самого початку: від простоти введення в експлуатацію до відповідності останнім стандартам енергоефективності. Ваші клієнти будуть задоволені не тільки простотою використання, а й значною економією витрат.

Швидкість введення в експлуатацію без необхідності доступу в інтернет

Під час введення пристрою в експлуатацію у Вас не завжди є підключення до мережі інтернет. У таких випадках інтелектуальний термостат використовує унікальну покрокову інструкцію, яка не вимагає підключення до інтернету. Для введення в експлуатацію Вам знадобиться тільки пристрій без додаткових аксесуарів. Крім того, інтелектуальний термостат може бути введений в експлуатацію безпосередньо через його апаратне меню. Майстер навігації крок за кроком проведе Вас через всі етапи підключення для максимальної ефективності та простоти.

 

Унікальна двоетапна концепція введення в експлуатацію

Інтелектуальний термостат оснащений унікальною двоетапною концепцією введення в експлуатацію. Перевага: монтаж пристрою може здійснюватися на етапі будівництва об’єкта, а фактичне налаштування може бути виконане пізніше. Крім того, призначений для користувача інтерфейс – один з найпростіших та інтуїтивно зрозумілих на ринку – забезпечує швидке та легке введення пристрою в експлуатацію. В результаті, Вашим замовникам не знадобиться технічне обслуговування, а Ви зможете сконцентруватися на нових проєктах.

 

Новітні стандарти енергоефективності

Крім того, інтелектуальний термостат відповідає вимогам найсуворіших галузевих стандартів і має сертифікат EU.Bac – ще одна унікальна особливість. Цей професійний сертифікат, отриманий від Європейської асоціації управління автоматизацією будівель, демонструє перевірену якість продукту та енергоефективність відповідно до європейських стандартів і директив. Процедура сертифікації вимагає періодичних випробувань і заводської перевірки акредитованими органами з сертифікації.

 

Інтелектуальний алгоритм самонавчання

Інтелектуальний термостат використовує систему управління оптимальним стартом, яка правильно підбирає час для початку обігріву приміщення. Цей алгоритм допомагає знизити споживання енергії та підвищити комфорт. Завдяки системі адаптивного управління інтелектуальний термостат визначає комфортні умови для конкретного приміщення менш ніж за один день, а потім автоматично підтримує дані умови без втручання людини.

 

Для інсталяторів

Інтелектуальний термостат розроблений для професіоналів. Дізнайтеся, як легко та швидко встановити й ввести в експлуатацію пристрій.
 
Замовити продукцію Siemens можна в нашому інтернет-магазині або в компанії “Монада” – офіційного партнера Сіменс за телефоном (061) 228-57-20

Останні новини

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – роз’єм для плат з технологією SNAP IN

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – роз’єм для плат з технологією SNAP IN

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – надійний роз’єм для плат з використанням передової технології SNAP IN. Ця інноваційна система дозволяє підключати провідники без використання будь-яких інструментів, забезпечуючи максимальну ефективність у процесі з’єднання. Процедура монтажу зводиться до простого клацання: провідник просто вставляється в відкриті точки з’єднання, і фіксатор надійно закриває його на місці.

Weidmuller – серія некерованих комутаторів EcoLine

Weidmuller – серія некерованих комутаторів EcoLine

Лінійка некерованих комутаторів EcoLine вражає продуктивністю, залишаючись компактною за розмірами. Ці комутатори є основним активним засобом мережі і пропонують максимальну простоту в управлінні.