Запоріжжя: вул. Парковий бульвар 1-б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Інструменти Weidmüller: вибір професіоналів

Професійні прецизійні інструменти Weidmüller забезпечують високу надійність процесу, відмінну якість з’єднання та ефективні рішення, що дозволяють економити час. Їх ручні інструменти з ергономічним дизайном стануть ідеальним вибором для будь-яких завдань. Ріжучі інструменти розроблені таким чином, щоб забезпечити чисте і рівномірне різання без пошкодження провідника. Інструменти для зняття зачистки зі спеціальними лезами полегшують роботу навіть з найскладнішими ізоляційними матеріалами. А обтискні інструменти з їх запатентованою пружинною технологією забезпечують максимальну ефективність та комфорт під час роботи. Завдяки цим професійним ручним інструментам користувачі можуть уникнути помилок і досягати повторюваних бажаних результатів з легкістю. Ці спеціалізовані інструменти з запатентованими пружинами та спеціальними лезами роблять роботу швидшою та ефективнішою, дозволяючи заощаджувати час і гроші користувачів.

Як офіційний дистриб’ютор продукції Weidmuller, компанія «Монада» здійснює оперативне постачання, надає гарантію виробника з усіма необхідними сертифікатами, забезпечує якісне технічне обслуговування.

Останні новини

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – роз’єм для плат з технологією SNAP IN

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – роз’єм для плат з технологією SNAP IN

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – надійний роз’єм для плат з використанням передової технології SNAP IN. Ця інноваційна система дозволяє підключати провідники без використання будь-яких інструментів, забезпечуючи максимальну ефективність у процесі з’єднання. Процедура монтажу зводиться до простого клацання: провідник просто вставляється в відкриті точки з’єднання, і фіксатор надійно закриває його на місці.

Weidmuller – серія некерованих комутаторів EcoLine

Weidmuller – серія некерованих комутаторів EcoLine

Лінійка некерованих комутаторів EcoLine вражає продуктивністю, залишаючись компактною за розмірами. Ці комутатори є основним активним засобом мережі і пропонують максимальну простоту в управлінні.