Запорожье: ул. Бульвар Парковый 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Днепр: ул. Ивана Акинфеева, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компания «Монада»

Поставка электрооборудования для промышленности, строительства, энергетики.

Поставки электрооборудования: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, и другие.

Група Legrand представляє трифазні IБП серії Keor Mod

Група Legrand анонсує нові трифазні джерела безперебійного живлення Keor MOD.

Широкі функціональні можливості, гнучка архітектура для всіх видів установки та застосування, технології максимальної ефективності й футуристичний дизайн – серія Keor MOD стане новітнім доповненням сімейства ІБП і по-новому визначить концепцію модульності.

Keor MOD є оптимальним рішенням для електроживлення всіх відповідальних IT-навантажень – конструкція ДБЖ відповідає будь-яким вимогам клієнтів до безперервного розвитку ІТ-інфраструктури. В основу пропозиції входить два типи конфігурації силової шафи: до п’яти модулів живлення з внутрішніми батареями (25 – 125 кВт) і до десяти модулів живлення (25 – 250 кВт).

 

 

Технологія об’єднання

В паралель підключаються не силові шафи (ІБП), а силові модулі ДБЖ. Тому в ДБЖ, що працюють в паралельному режимі, може бути різна кількість силових модулів. Звідси збільшується кількість можливих конфігурацій, і це своєю чергою розширює можливості масштабування потужності. Доступне з’єднання до 24 штук в паралель. Так створюється система потужністю до 600 кВт.

Батареї всередині акумуляторного лотка розділені на чотири секції, по шість акумуляторів в кожній. Кожна з них легко витягається, що скорочує час на техобслуговування. Механічний обмежувач не дозволяє дістати відразу повністю пристрій і забезпечує безпеку оператора. Вага внутрішнього блоку менше ніж 16 кг, а поділ на секції дозволяє уникнути під час техобслуговування прямого зіткнення з частинами, що перебувають під небезпечною напругою. Всього Keor MOD містить 10 лотків (блоків) з батареями

В ДБЖ Keor MOD реалізована єдина у своєму роді система Structured Energy Flow (структурований розподіл живлення). Вона дозволила відмовитися від силових кабелів всередині силового модуля. Окремі секції з’єднані безпосередньо один з одним, що значно підвищує рівень надійності.

Потужність і ефективність

Максимально компактний і мінімальний по вазі силовий модуль 25 кВт займає всього два юніта і показує оптимальний показник питомої потужності серед аналогів. Таке рішення дозволяє забезпечити високу потужність при стандартній висоті ДБЖ. Пристрій оснащений технологією System on Chip, яка використовує двоядерний процесор ARM A9, високопродуктивну FPGA та інші передові можливості в єдиній системі. Коштом такої системи силовий модуль показує широкі обчислювальні можливості, швидкість і універсальність.

Володіючи високою питомою потужністю (одна тисячу сто тридцять шість Вт / дм3), ДБЖ Keor MOD дозволяють створити конфігурацію сумарною потужністю 125 кВт з тривалістю автономного режиму до п’яти хвилин (з вбудованими батареями) або 250 кВт. При цьому з відкритими дверима така конструкція займає на підлозі менш як 1 м2. Коефіцієнт потужності дорівнює 1, а ККД в режимі подвійного перетворення енергії перевищує 96,8% навіть при малих навантаженнях до 50%.

Широкі функціональні можливості та керування

Відмітним елементом серії ДБЖ Keor MOD є наявність світлодіодного індикатора стану (Led Status Bar) кожного силового модуля, який працює за принципом «світлофора» для зображення свого робочого стану. Запобігти будь-яким некоректні операції або ненавмисні відключення допоможе практичний перемикач на передній панелі, який виконує механічне та електричне з’єднання / роз’єднання. Коштом функції гарячої заміни, підключення Plug and Play силового модуля всі етапи техобслуговування, в тому числі нарощування потужності, виконуються швидко і просто.

Панель керування з інформацією про стан пристрою, попередженнями та настройками виводиться на 10-дюймовий сенсорний екран. Простота навігації та вибору функцій забезпечується за допомогою простих іконок. При відкритих дверях під час обслуговування джерела можливо розгорнути дисплей всередину на 180 градусів. Це спрощує конфігурацію і скорочує час обслуговування. Комунікаційний модуль розташований спереду, легко доступний і має широкий вибір комунікаційних інтерфейсів. У Keor MOD присутня можливість керування швидкістю обертання вентиляторів охолодження, що знижує енергоспоживання і рівень шуму.

Світлі кольори та високовідображуючі поверхні сприяють скороченню використання штучного освітлення в ЦОД і споживання електроенергії. Всі компоненти ДБЖ Keor MOD забезпечують максимальну надійність і швидкість роботи пристрою, а також відрізняються простою установкою та обслуговуванням.

Компанія “Монада” пропонує продукцію Legrand за низькими цінами. Більш детальну інформацію та замовити товар ви можете у нас в інтернет-магазині або за телефоном компанії Монада: (061) 228-57-20

Последние Новости

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – роз’єм для плат з технологією SNAP IN

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – роз’єм для плат з технологією SNAP IN

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – надійний роз’єм для плат з використанням передової технології SNAP IN. Ця інноваційна система дозволяє підключати провідники без використання будь-яких інструментів, забезпечуючи максимальну ефективність у процесі з’єднання. Процедура монтажу зводиться до простого клацання: провідник просто вставляється в відкриті точки з’єднання, і фіксатор надійно закриває його на місці.

Weidmuller – серія некерованих комутаторів EcoLine

Weidmuller – серія некерованих комутаторів EcoLine

Лінійка некерованих комутаторів EcoLine вражає продуктивністю, залишаючись компактною за розмірами. Ці комутатори є основним активним засобом мережі і пропонують максимальну простоту в управлінні.