Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Gira: нескінченна різноманітність рішень для Вашого будинку

Компанія “Монада” здійснює продаж продукції Gira (Гіра) – відомого німецького бренду, який розпочав свою історію в 1905 році. Компанія Гіра стала символом бездоганної якості та високого авторитету на міжнародному ринку елетроустановочних виробів. Досягти такого результату вдалося завдяки тому, що Gira завжди пропонувала виключно новаторські ідеї та використовувала принцип «швидкого реагування».

Виготовлені на підприємствах Gira розетки та вимикачі, енергетичні стійки та світлорегулятори настільки сучасні, що цілком можуть очолити ряди законодавців моди у сфері електрофурнітури. Gira розетки випускаються в надзвичайно широкому асортименті: різноманітність стилів, матеріалів, колірних, а найголовніше – функціональних рішень дозволяє задовольнити попит споживачів усіх категорій без винятку. Gira однією з перших у світі перейшла на виробництво модульної системи розеток і вимикачів. Ще одна «родзинка» компанії Gira – світлорегулятори, якими забезпечені вимикачі різних серій. До знакових найменувань продукції, що випускається компанією можна віднести та клавішні вимикачі, які в кінці минулого століття викликали справжній фурор в електротехнічної промисловості.

Продукцію компанії відрізняє не тільки прославлене німецька якість, а й чудовий дизайн. У нашій торговельній мережі Ви можете купити вимикачі Gira Esprit, виконані з латуні, скла або дерева. Любителі актуальних тенденцій моди оцінять рамки Gira Event з напівпрозорих тканин різноманітних відтінків. У розкішних інтер’єрах заміських особняків будуть особливо стильно виглядатимуть вимикачі і розетки серії Gira S Classic білого або шоколадного кольору з позолоченою окантовкою, здатні також гармонійно доповнити інтер’єри відреставрованих старовинних будівель і пам’ятників культури.

 

Останні новини

Роз’єм для батарей Weidmüller Battery Connector (WBC) дозволяє з’єднувати кілька окремих батарей з основною системою за кілька простих кроків

Роз’єм для батарей Weidmüller Battery Connector (WBC) дозволяє з’єднувати кілька окремих батарей з основною системою за кілька простих кроків

Системи зберігання енергії на основі акумуляторів набувають зростаючого значення у галузі відновлювальних джерел енергії. Зазвичай вони складаються з кількох окремих батарей, які час від часу необхідно легко та швидко замінювати. Роз’єм для батарей Weidmüller Battery Connector (WBC) дозволяє з’єднувати кілька окремих батарей з основною системою за кілька простих кроків та так само легко від’єднувати їх, якщо потрібно. Для забезпечення більшої безпеки та зручності використання, полюси чітко позначені: позитивний полюс має помаранчевий колір, а негативний – чорний. WBC доступний у версіях до 120 A, 200 A та до 350 A.

Weidmuller TERMSERIES – стійкість до високих вібрацій та трясок

Weidmuller TERMSERIES – стійкість до високих вібрацій та трясок

Ви шукаєте стійкість до високих вібрацій та трясок? Ми пропонуємо ультракомпактні універсальні реле, які володіють високою вібраційною стійкістю Завдяки їхній компактній конструкції вони можуть бути встановлені в будь-якому місці. Оскільки їхні розміри ідентичні іншим реле з родини TERMSERIES, до них підходять всі аксесуари серії, такі як перемички. Використовуючи функції наших релейних модулів, які були повністю перевірені, можна реалізувати комплексні рішення.