Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Gira: нескінченна різноманітність рішень для Вашого будинку

Компанія “Монада” здійснює продаж продукції Gira (Гіра) – відомого німецького бренду, який розпочав свою історію в 1905 році. Компанія Гіра стала символом бездоганної якості та високого авторитету на міжнародному ринку елетроустановочних виробів. Досягти такого результату вдалося завдяки тому, що Gira завжди пропонувала виключно новаторські ідеї та використовувала принцип «швидкого реагування».

Виготовлені на підприємствах Gira розетки та вимикачі, енергетичні стійки та світлорегулятори настільки сучасні, що цілком можуть очолити ряди законодавців моди у сфері електрофурнітури. Gira розетки випускаються в надзвичайно широкому асортименті: різноманітність стилів, матеріалів, колірних, а найголовніше – функціональних рішень дозволяє задовольнити попит споживачів усіх категорій без винятку. Gira однією з перших у світі перейшла на виробництво модульної системи розеток і вимикачів. Ще одна «родзинка» компанії Gira – світлорегулятори, якими забезпечені вимикачі різних серій. До знакових найменувань продукції, що випускається компанією можна віднести та клавішні вимикачі, які в кінці минулого століття викликали справжній фурор в електротехнічної промисловості.

Продукцію компанії відрізняє не тільки прославлене німецька якість, а й чудовий дизайн. У нашій торговельній мережі Ви можете купити вимикачі Gira Esprit, виконані з латуні, скла або дерева. Любителі актуальних тенденцій моди оцінять рамки Gira Event з напівпрозорих тканин різноманітних відтінків. У розкішних інтер’єрах заміських особняків будуть особливо стильно виглядатимуть вимикачі і розетки серії Gira S Classic білого або шоколадного кольору з позолоченою окантовкою, здатні також гармонійно доповнити інтер’єри відреставрованих старовинних будівель і пам’ятників культури.

 

Останні новини

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – роз’єм для плат з технологією SNAP IN

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – роз’єм для плат з технологією SNAP IN

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – надійний роз’єм для плат з використанням передової технології SNAP IN. Ця інноваційна система дозволяє підключати провідники без використання будь-яких інструментів, забезпечуючи максимальну ефективність у процесі з’єднання. Процедура монтажу зводиться до простого клацання: провідник просто вставляється в відкриті точки з’єднання, і фіксатор надійно закриває його на місці.

Weidmuller – серія некерованих комутаторів EcoLine

Weidmuller – серія некерованих комутаторів EcoLine

Лінійка некерованих комутаторів EcoLine вражає продуктивністю, залишаючись компактною за розмірами. Ці комутатори є основним активним засобом мережі і пропонують максимальну простоту в управлінні.