Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

GEOS – універсальність у промислових умовах

Шановні клієнти, попри війну, продовжимо знайомити вас з новинами наших виробників, бо нам скоро всім країну відбудовати і обов’язково – найкращими виробами від надійніших партнерів та найкращих друзів!!

Отже, хочемо познайомити з досвідом застосування герметичних корпусів серії GEOSв умовах підприємства з переробки вугілля!

GEOS як рішення для зв’язку

Безпечна та безперервна робота вугільних конвеєрних стрічок

На додаток до надзвичайної стійкості, корпуси GEOS вражають своєю універсальністю, особливо в суворих промислових умовах. Інтелектуальна система монтажу без інструментів і кріпильні елменти в корпусі роблять значний внесок у це. Для клієнтів це – численні варіанти застосування та багато інших плюсів.

Завдяки вищезазначеному, вони знайшли своє призначення на заводі Emscher Auffertigung GmbH в Дуйсбурзі, де корпуси GEOS забезпечують дистанційну роботу вугільних конвеєрних стрічок.

Компанія, заснована в 1957 році, спочатку займалася переробкою та переробкою вуглецистого мулу з річки Емшер. У подальшому, однак, вона також взялася за подрібнення вугілля-сирця в порошок для доставки його на електростанції та виробникам цементу. Починаючи з 1987 року Emscher Auffertigung GmbH, маючи шість шліфувальних та сушильних установок, виробила понад 2 мільйони тонн вугільного пилу для навколишніх доменних печей та інших клієнтів. Компанія слідкує за постійними розробками в області автоматизації, контролю та моніторингу систем для економії енергії, зменшення викидів CO² та оптимізації вартості кінцевого продукту.

Щоб забезпечити живлення кількох мобільних вугільних конвеєрних стрічок, компанії були потрібні надзвичайно міцні та надійні корпуси, в яких можна було б розмістити відповідне обладнання. Корпуси мали використовуватися як з’єднувальні та прохідні клемні коробки, а також як кабельні з’єднання для освітлювальних приладів. Вимоги були такі:

«Для використання в умовах наших підприємств, потрібні міцні та пилонепроникні корпуси з високою стійкістю до ультрафіолету та широкого спектру зовнішніх впливів. Також важливо мати можливість гнучко проектувати внутрішнє оснащення та мати можливість реалізувати інсталяцію в нескладний спосіб без застосування спецінструменту», – пояснює Стефан Мия, сертифікований спеціаліст із енергетичних технологій та автоматизації процесів Emscher Auffertigung GmbH.

Компанія підтримує давні дружні контакти зі Spelsberg, а презентація серії GEOS на виставці переконала представників підприємства у тому, що ці вироби готові впоратися зі специфічними вимогами нового завдання.

Після консультації з командою Spelsberg, деталізована пропозиція з монтажними кресленнями була зроблена в дуже короткий час. Гнучка система GEOS дозволила легко обладнати корпус для виконання задачі. Рішення дозволило використовувати конвеєрні стрічки портативним способом – і все це з найвищим рівнем безпеки та надійності всіх компонентів.
«На нашу думку, Spelsberg пропонує найкращий асортимент технологій на ринку, що відповідає потрібним нам характеристикам. Ми цінуємо співпрацю, орієнтовану на рішення, і повністю впевнені в якості продукції», – підсумовує Стефан Мия.

Корпуси Spelsberg

У незахищених відкритих зонах клієнти повинні мати можливість покладатися на виняткову надійність корпусів для електроустановок. Тільки вони мають значення, коли справа доходить до захисту обладнання, незалежно від сезону чи погоди. Сонячне світло, екстремальні температури, опади, мороз, пил, а також механічні або хімічні навантаження – зовнішні фактори впливу настільки ж складні, як і різноманітні.

Spelsberg розробив свій промисловий корпус для будь-якого монтажу, незалежно від того, наскільки складною вона є. Використані матеріали забезпечують високу стійкість до УФ-випромінювання, корпуси мають клас захисту до IP68 і вражають стійкістю до погодних умов і механічних впливів . Завдяки сертифікації DLG і DNV-GL, окремі вироби підходять для місць з присутнім високим впливом аміаку або солоної води, герметичність корпусів ефективно запобігає потраплянню води, а такі рішення, як система вентиляції BEL Air забезпечують постійний повітрообмін для запобігання утворенню конденсату.

Spelsberg вивчає широкий спектр умов установки та пропонує гнучкі як конструктор рішення, компетентні поради та індивідуальні налаштування або нові розробки.

Замовити продукцію Spelsberg можна в нашому інтернет-магазині або в компанії “Монада” – офіційного партнера Сіменс за телефоном (061) 228-57-20

Останні новини

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – роз’єм для плат з технологією SNAP IN

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – роз’єм для плат з технологією SNAP IN

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – надійний роз’єм для плат з використанням передової технології SNAP IN. Ця інноваційна система дозволяє підключати провідники без використання будь-яких інструментів, забезпечуючи максимальну ефективність у процесі з’єднання. Процедура монтажу зводиться до простого клацання: провідник просто вставляється в відкриті точки з’єднання, і фіксатор надійно закриває його на місці.

Weidmuller – серія некерованих комутаторів EcoLine

Weidmuller – серія некерованих комутаторів EcoLine

Лінійка некерованих комутаторів EcoLine вражає продуктивністю, залишаючись компактною за розмірами. Ці комутатори є основним активним засобом мережі і пропонують максимальну простоту в управлінні.