Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Фіксатор клем Spelsberg WAGO швидкого монтажу – в коробки Abox 025/040

Оцініть стан комутації з одного погляду –  за допомогою нового тримача безгвинтових клем від Spelsberg!

Новий аксесуар призначений для добре знайомих розподільчих коробок Abox 025 і 040 та використовується для фіксації клем WAGO серії 221.

Фіксатор забезпечує чіткі та акуратні з’єднання всередині коробки: інсталяцію просто оглядати, що, значно полегшує випробування, технічне обслуговування чи усунення несправностей. А також, робить використання безгвинтових клем WAGO ще простішим і пропонує монтажникам приємну перевагу – зручність та впорядкованість з’єднань під час підключення.

Призначений для монтажних клем WAGO серії 221 у версіях 221-412, 221-413 і 221-415, кожна з перерізом провідника від 0,2 мм² до 4 мм².

Підходить для всіх варіантів 025 і 040 розподільчих коробок Abox, Abox-i, Abox m, Abox-i m і Abox XT SL, забезпечує чітку та елегантну проводку всередині коробок.

Незалежно від того, в приміщенні чи назовні, у побутових, промислових середовищах чи екстремальних (наприклад, у зонах затоплення) умовах, розподільчі коробки Abox та Abox-i від Spelsberg – завжди надійний продукт для широкого спектра ситуацій установки. Вони також доступні у безгвинтових (SL) версіях з високорозташованими клемами блоками WAGO, які не потребують обслуговування та забезпечують надійний контакт.

Нещодавно, Spelsberg також представив Abox XT SL для заливки смоли з клемами WAGO для використання в землі чи під водою як сертифіковане VDE рішення.  

Замовити продукцію Spelsberg можна в нашому інтернет-магазині або в компанії “Монада” – офіційного партнера Сіменс за телефоном (061) 228-57-20

Останні новини

Роз’єм для батарей Weidmüller Battery Connector (WBC) дозволяє з’єднувати кілька окремих батарей з основною системою за кілька простих кроків

Роз’єм для батарей Weidmüller Battery Connector (WBC) дозволяє з’єднувати кілька окремих батарей з основною системою за кілька простих кроків

Системи зберігання енергії на основі акумуляторів набувають зростаючого значення у галузі відновлювальних джерел енергії. Зазвичай вони складаються з кількох окремих батарей, які час від часу необхідно легко та швидко замінювати. Роз’єм для батарей Weidmüller Battery Connector (WBC) дозволяє з’єднувати кілька окремих батарей з основною системою за кілька простих кроків та так само легко від’єднувати їх, якщо потрібно. Для забезпечення більшої безпеки та зручності використання, полюси чітко позначені: позитивний полюс має помаранчевий колір, а негативний – чорний. WBC доступний у версіях до 120 A, 200 A та до 350 A.

Weidmuller TERMSERIES – стійкість до високих вібрацій та трясок

Weidmuller TERMSERIES – стійкість до високих вібрацій та трясок

Ви шукаєте стійкість до високих вібрацій та трясок? Ми пропонуємо ультракомпактні універсальні реле, які володіють високою вібраційною стійкістю Завдяки їхній компактній конструкції вони можуть бути встановлені в будь-якому місці. Оскільки їхні розміри ідентичні іншим реле з родини TERMSERIES, до них підходять всі аксесуари серії, такі як перемички. Використовуючи функції наших релейних модулів, які були повністю перевірені, можна реалізувати комплексні рішення.