Запоріжжя: вул. Парковий бульвар 1-б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

ELSTA – Навісні шафи з поліестеру

ELSTA Mosdorfer пропонує захисно-ізольовані навісні шафи з поліестеру, призначені для використання на вулиці. Ці шафи доступні в різних розмірах, починаючи від невеликої сполучної коробки до стандартних накладних шаф.

ELSTA Mosdorfer також пропонує стійкі до УФ-випромінювання та атмосферних впливів поліефірні розподільники для поверхневого монтажу. Ці розподільники доступні в різних розмірах та серіях і є ідеальним рішенням для ситуацій, де потрібен максимальний захист та міцність, таких як монтаж на відкритому повітрі або на щоглах.

Конструкція цих шаф включає самонесучий пластиковий корпус, двері замків на петлях або циліндричним замком, різьбові кабельні ущільнення для кабельного введення, армований скловолокном дюропластовий композитний матеріал, безгалогенний термопластик для кріплення та системи замикання, корозійностійкий матеріал для металевих частин.

Шафи можуть бути монтуватися на стіні або на стовпі за допомогою відповідних кріплень. Вони мають різьбові вставки для монтажу систем збірних шин та інших компонентів. Важливо зазначити, що шафи, призначені для монтажу на цоколі, не можуть бути встановлені на стіні без додаткових кріплень.

Шафи для настінного кріплення мають монтажні виступи, які забезпечують міцність і не вириваються з корпусу під час експлуатації. Всі виступи повинні бути використані під час монтажу, і не рекомендується створювати отвори через дах.

Шафи доступні в різних розмірах, включаючи ширину, висоту та глибину. Стандартний дизайн включає кольори RAL 7032 та RAL 7035, але можуть бути доступні інші кольори за запитом.

Крім того, ELSTA Mosdorfer надає спеціальні виконання шаф, такі як покриття для захисту від УФ-випромінювання та графіті, асиметрично розділені двері, фіксатори дверей, різні системи обладнання, спеціальні розробки під конкретні вимоги клієнта.

Ці шафи відповідають різним стандартам та рекомендаціям, таким як IEC/EN 61439, IEC/EN 62208, Директива з низьковольтного обладнання, RoHS, REACH. Вони також мають високий ступінь захисту IP44 або IP54, стійкі до механічної дії, температур та різних хімічних речовин.

ELSTA Mosdorfer пропонує розподільники та шафи, які є надійними та відповідають вимогам для використання на відкритому повітрі з максимальним захистом і міцністю.

Замовити продукцію ELSTA можна в нашому інтернет-магазині або в компанії “Монада” – офіційного партнера Сіменс за телефоном (061) 228-57-20

Останні новини

Роз’єм для батарей Weidmüller Battery Connector (WBC) дозволяє з’єднувати кілька окремих батарей з основною системою за кілька простих кроків

Роз’єм для батарей Weidmüller Battery Connector (WBC) дозволяє з’єднувати кілька окремих батарей з основною системою за кілька простих кроків

Системи зберігання енергії на основі акумуляторів набувають зростаючого значення у галузі відновлювальних джерел енергії. Зазвичай вони складаються з кількох окремих батарей, які час від часу необхідно легко та швидко замінювати. Роз’єм для батарей Weidmüller Battery Connector (WBC) дозволяє з’єднувати кілька окремих батарей з основною системою за кілька простих кроків та так само легко від’єднувати їх, якщо потрібно. Для забезпечення більшої безпеки та зручності використання, полюси чітко позначені: позитивний полюс має помаранчевий колір, а негативний – чорний. WBC доступний у версіях до 120 A, 200 A та до 350 A.

Weidmuller TERMSERIES – стійкість до високих вібрацій та трясок

Weidmuller TERMSERIES – стійкість до високих вібрацій та трясок

Ви шукаєте стійкість до високих вібрацій та трясок? Ми пропонуємо ультракомпактні універсальні реле, які володіють високою вібраційною стійкістю Завдяки їхній компактній конструкції вони можуть бути встановлені в будь-якому місці. Оскільки їхні розміри ідентичні іншим реле з родини TERMSERIES, до них підходять всі аксесуари серії, такі як перемички. Використовуючи функції наших релейних модулів, які були повністю перевірені, можна реалізувати комплексні рішення.