Запоріжжя: вул. Парковий бульвар 1-б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Для чого викоростовують Частотниі перетворювачі

Частотний перетворювач, також відомий як частотник, є спеціальним електротехнічним пристроєм, призначеним для регулювання частоти змінного струму. Він використовується для зміни швидкості руху магнітного поля відносно частоти живильної напруги. Частотні перетворювачі широко використовуються у різних сферах, таких як промислова апаратура, помпи, металообробні та деревообробні установки, вентилятори та інше.

Зазвичай електродвигуни асинхронного типу мають деякі недоліки, такі як постійна швидкість обертання і великі пускові струми. Частотний перетворювач є пристроєм, який допомагає усунути ці недоліки та розширити сферу застосування електродвигунів.

Частотний перетворювач, або перетворювач частоти, є пристроєм, який здатний змінювати вихідну частоту в широкому діапазоні. Він складається з двох основних елементів: силового елемента, що використовує тиристори або транзистори як електроключі, та керуючого елемента, який працює на базі цифрових мікропроцесорів. Керуючий елемент відповідає за регулювання силової частини та виконання додаткових функцій, таких як контроль, захист та діагностика.

Частотні перетворювачі можуть мати різні конструктивні особливості. Існують індукційні перетворювачі, які використовуються рідко та працюють як генератори змінного струму, і електронні перетворювачі, які складаються з силової та керуючої

Замовити частотні перетворювачі Siemens можна в нашому інтернет-магазині або в компанії “Монада” – офіційного партнера Сіменс по телефону (061) 228-57-20

Останні новини

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – роз’єм для плат з технологією SNAP IN

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – роз’єм для плат з технологією SNAP IN

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – надійний роз’єм для плат з використанням передової технології SNAP IN. Ця інноваційна система дозволяє підключати провідники без використання будь-яких інструментів, забезпечуючи максимальну ефективність у процесі з’єднання. Процедура монтажу зводиться до простого клацання: провідник просто вставляється в відкриті точки з’єднання, і фіксатор надійно закриває його на місці.

Weidmuller – серія некерованих комутаторів EcoLine

Weidmuller – серія некерованих комутаторів EcoLine

Лінійка некерованих комутаторів EcoLine вражає продуктивністю, залишаючись компактною за розмірами. Ці комутатори є основним активним засобом мережі і пропонують максимальну простоту в управлінні.