Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Conta-Clip – Легкий та надійний обтиск наконечників

Нові, прості в експлуатації з 360° поворотом робочої частини – кліщі для обтиску від Conta-Clip забезпечують точне та надійне обтискання кабельних наконечників відповідно до DIN 46228 для провідників з поперечним перерізом до 16 мм².

Кліщі PZD 16/R та PZU 16/R поставляються з квадратною або трапецієподібною обтискною вставкою.

 

 

 

Вставки можна швидко замінити без інструментів, і насамперед їх можна повернути на 360° і зафіксувати з кроком 45°. Таким чином, їх зручно адаптувати до свого робочого положення та комфортно працювати навіть у важкодоступних місцях.

Одного інструменту достатньо для наконечників з ізоляцією та без, довжиною до 18 мм від 0,08 мм² до 16,0 мм², і подвійних наконечників від 2 x 0,25 до 2 x 10,0 мм².

Обтискання автоматично адаптується до поперечного перерізу провідника.

Кліщі довговічні, ергономічні та призначені для роботи без втоми: вони компактні, легкі, зручні та самостійно відкриваються за допомогою пружини. У них м’які ручки з литим захистом від ковзання. Обтиск потребує мінімальних зусиль. Розблокований примусовий замок забезпечує надійність процесу.

Обтискні кліщі виготовлені з високоміцної спеціальної сталі зі спеціальним покриттям для особливо навантажених частин.

Замовити продукцію Conta-Clip можна в нашому інтернет-магазині або в компанії “Монада” – офіційного партнера Сіменс за телефоном (061) 228-57-20

Останні новини

Роз’єм для батарей Weidmüller Battery Connector (WBC) дозволяє з’єднувати кілька окремих батарей з основною системою за кілька простих кроків

Роз’єм для батарей Weidmüller Battery Connector (WBC) дозволяє з’єднувати кілька окремих батарей з основною системою за кілька простих кроків

Системи зберігання енергії на основі акумуляторів набувають зростаючого значення у галузі відновлювальних джерел енергії. Зазвичай вони складаються з кількох окремих батарей, які час від часу необхідно легко та швидко замінювати. Роз’єм для батарей Weidmüller Battery Connector (WBC) дозволяє з’єднувати кілька окремих батарей з основною системою за кілька простих кроків та так само легко від’єднувати їх, якщо потрібно. Для забезпечення більшої безпеки та зручності використання, полюси чітко позначені: позитивний полюс має помаранчевий колір, а негативний – чорний. WBC доступний у версіях до 120 A, 200 A та до 350 A.

Weidmuller TERMSERIES – стійкість до високих вібрацій та трясок

Weidmuller TERMSERIES – стійкість до високих вібрацій та трясок

Ви шукаєте стійкість до високих вібрацій та трясок? Ми пропонуємо ультракомпактні універсальні реле, які володіють високою вібраційною стійкістю Завдяки їхній компактній конструкції вони можуть бути встановлені в будь-якому місці. Оскільки їхні розміри ідентичні іншим реле з родини TERMSERIES, до них підходять всі аксесуари серії, такі як перемички. Використовуючи функції наших релейних модулів, які були повністю перевірені, можна реалізувати комплексні рішення.