Запоріжжя: вул. Парковий бульвар 1-б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Conta-clip – Інноваційні клемні колодки серії PRK і FRK

Дізнайтеся зараз про повністю скоординований асортимент клемних блоків. Інноваційні  клемні колодки  серії PRK і FRK із системою з’єднання Push-in включають прохідний, захисний провідник, ізоляційний, багаторівневий запобіжник, монтажні та ініціаторні клеми в широкому асортименті для перерізів провідників від 0,2 мм² до 25 мм². . Стислі властивості продукту: швидко — безпечно — надійно.

Наша економія місця!

PRKD  4  і PRKD 4/3A  сімейства дворівневих клем і відповідні клеми захисного провідника,  PSLD 4  і PSLD 4/3A характеризуються високою гнучкістю. Незалежно від того, чи є два або три з’єднання на потенціал, бічні канали перехресного з’єднання на кожному рівні роблять розподіл потенціалів простою. І найкраще: отвір шириною 2,3 мм означає, що на кожному рівні є можливість тестування!

Просто штовхай!

Наші нові компактні клемні колодки в системі з’єднання Push-in PRK 1.5 і PRK 6 тепер доступні у 2-, 3- і 4-провідних варіантах підключення. Наш PRK 1.5 особливо вражає в умовах обмеженого монтажу своєю тонкою конструкцією лише 3,5 мм шириною. Нові клеми PRK підходять для номінального поперечного перерізу 1,5 мм² або 6 мм². Наші клеми для захисних провідників PSL 1.5 і PSL 6, як ідеальні супутники, мають розумний дизайн основи, яким пишається наша команда інженерів: їх можна просто закріпити на DIN-рейках, а потім встановити контакт з обох сторін, що робить їх особливо надійними.

Швидко та індивідуально відповідно до ваших потреб

Ми обробляємо клемні колодки та корпуси за вашими специфікаціями або кресленнями. Чи то гвинтові з’єднання, так і компоненти – ми оснащуємо все як потрібно, монтуємо клемні планки на монтажні рейки та подбаємо про маркування. Ви також можете аутсорсувати зберігання окремих компонентів і керування списками деталей.

Замовити продукцію Conta-Clip можна в нашому інтернет-магазині або в компанії “Монада” – офіційного партнера Сіменс за телефоном (061) 228-57-20

Останні новини

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – роз’єм для плат з технологією SNAP IN

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – роз’єм для плат з технологією SNAP IN

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – надійний роз’єм для плат з використанням передової технології SNAP IN. Ця інноваційна система дозволяє підключати провідники без використання будь-яких інструментів, забезпечуючи максимальну ефективність у процесі з’єднання. Процедура монтажу зводиться до простого клацання: провідник просто вставляється в відкриті точки з’єднання, і фіксатор надійно закриває його на місці.

Weidmuller – серія некерованих комутаторів EcoLine

Weidmuller – серія некерованих комутаторів EcoLine

Лінійка некерованих комутаторів EcoLine вражає продуктивністю, залишаючись компактною за розмірами. Ці комутатори є основним активним засобом мережі і пропонують максимальну простоту в управлінні.