Запоріжжя: вул. Парковий бульвар 1-б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Conta-clip – Інноваційні клемні колодки серії PRK і FRK

Дізнайтеся зараз про повністю скоординований асортимент клемних блоків. Інноваційні  клемні колодки  серії PRK і FRK із системою з’єднання Push-in включають прохідний, захисний провідник, ізоляційний, багаторівневий запобіжник, монтажні та ініціаторні клеми в широкому асортименті для перерізів провідників від 0,2 мм² до 25 мм². . Стислі властивості продукту: швидко — безпечно — надійно.

Наша економія місця!

PRKD  4  і PRKD 4/3A  сімейства дворівневих клем і відповідні клеми захисного провідника,  PSLD 4  і PSLD 4/3A характеризуються високою гнучкістю. Незалежно від того, чи є два або три з’єднання на потенціал, бічні канали перехресного з’єднання на кожному рівні роблять розподіл потенціалів простою. І найкраще: отвір шириною 2,3 мм означає, що на кожному рівні є можливість тестування!

Просто штовхай!

Наші нові компактні клемні колодки в системі з’єднання Push-in PRK 1.5 і PRK 6 тепер доступні у 2-, 3- і 4-провідних варіантах підключення. Наш PRK 1.5 особливо вражає в умовах обмеженого монтажу своєю тонкою конструкцією лише 3,5 мм шириною. Нові клеми PRK підходять для номінального поперечного перерізу 1,5 мм² або 6 мм². Наші клеми для захисних провідників PSL 1.5 і PSL 6, як ідеальні супутники, мають розумний дизайн основи, яким пишається наша команда інженерів: їх можна просто закріпити на DIN-рейках, а потім встановити контакт з обох сторін, що робить їх особливо надійними.

Швидко та індивідуально відповідно до ваших потреб

Ми обробляємо клемні колодки та корпуси за вашими специфікаціями або кресленнями. Чи то гвинтові з’єднання, так і компоненти – ми оснащуємо все як потрібно, монтуємо клемні планки на монтажні рейки та подбаємо про маркування. Ви також можете аутсорсувати зберігання окремих компонентів і керування списками деталей.

Замовити продукцію Conta-Clip можна в нашому інтернет-магазині або в компанії “Монада” – офіційного партнера Сіменс за телефоном (061) 228-57-20

Останні новини

Роз’єм для батарей Weidmüller Battery Connector (WBC) дозволяє з’єднувати кілька окремих батарей з основною системою за кілька простих кроків

Роз’єм для батарей Weidmüller Battery Connector (WBC) дозволяє з’єднувати кілька окремих батарей з основною системою за кілька простих кроків

Системи зберігання енергії на основі акумуляторів набувають зростаючого значення у галузі відновлювальних джерел енергії. Зазвичай вони складаються з кількох окремих батарей, які час від часу необхідно легко та швидко замінювати. Роз’єм для батарей Weidmüller Battery Connector (WBC) дозволяє з’єднувати кілька окремих батарей з основною системою за кілька простих кроків та так само легко від’єднувати їх, якщо потрібно. Для забезпечення більшої безпеки та зручності використання, полюси чітко позначені: позитивний полюс має помаранчевий колір, а негативний – чорний. WBC доступний у версіях до 120 A, 200 A та до 350 A.

Weidmuller TERMSERIES – стійкість до високих вібрацій та трясок

Weidmuller TERMSERIES – стійкість до високих вібрацій та трясок

Ви шукаєте стійкість до високих вібрацій та трясок? Ми пропонуємо ультракомпактні універсальні реле, які володіють високою вібраційною стійкістю Завдяки їхній компактній конструкції вони можуть бути встановлені в будь-якому місці. Оскільки їхні розміри ідентичні іншим реле з родини TERMSERIES, до них підходять всі аксесуари серії, такі як перемички. Використовуючи функції наших релейних модулів, які були повністю перевірені, можна реалізувати комплексні рішення.