Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Компанія Монада отримала європейський сертифікат відповідності CE

Компанія Монада отримала сертифікат відповідності CE на Системи управління гідравлічними машинами розтину і закриття шпурів (вічко) металургійних печей. Сертифікат дає можливість поставляти продукцію власної розробки та виготовлення до країн Євросоюзу.

Сертифікація CE заснована на ретельному аудиті всіх сторін життя компанії – прийняття рішень і розробка нових виробів, виробництво і сервісне обслуговування. Сертифікат на увазі виконання підприємством вимог Європейських стандартів.

Продукція компанії Монада, маркована знаком CE, відповідає стандартам якості та безпеки Європейського Союзу і може продаватися на території країн ЄС.

Останні новини

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – роз’єм для плат з технологією SNAP IN

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – роз’єм для плат з технологією SNAP IN

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – надійний роз’єм для плат з використанням передової технології SNAP IN. Ця інноваційна система дозволяє підключати провідники без використання будь-яких інструментів, забезпечуючи максимальну ефективність у процесі з’єднання. Процедура монтажу зводиться до простого клацання: провідник просто вставляється в відкриті точки з’єднання, і фіксатор надійно закриває його на місці.

Weidmuller – серія некерованих комутаторів EcoLine

Weidmuller – серія некерованих комутаторів EcoLine

Лінійка некерованих комутаторів EcoLine вражає продуктивністю, залишаючись компактною за розмірами. Ці комутатори є основним активним засобом мережі і пропонують максимальну простоту в управлінні.