Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Автомати ABB для квартири або будинку

Компанія АББ – лідер в області передових технологій для електроенергетики та автоматизації виробництва, що представляє на світовому ринку продукти, системи та послуги, що застосовуються в багатьох галузях промисловості.

АББ пропонує широку гаму різних модульних пристроїв для монтажу на DIN-рейку, які виконують функції захисту, управління, контролю і вимірювання параметрів електричних ланцюгів. Ці пристрої перед призначені для вирішення широкого кола завдань: від захисту житлових і комерційних будівель, до автоматизації промислових об’єктів.

Автомати ABB, які використовуються в наших будинках і квартирах, діляться на дві серії. Перша серія – бюджетна SH 200 і друга, більш досконала і якісна серія автоматів ABB S200. Ми рекомендуємо встановлювати автоматичні вимикачі ABB S200, які мають ряд переваг в порівнянні з більш економним варіантом – автоматами ABB SH200. При виборі якісного автомата для будинку або квартири, потрібно звертати увагу на добре зарекомендував себе бренд і покупку електрообладнання у офіційних дилерів. Компанія «Монада», офіційний дистриб’ютор ABB, пропонує низькі ціни, швидке постачання, і офіційна гарантія поширюється на всі електрообладнання компанії.

Автомати ABB здійснюють захист електричної мережі від перевантаження і короткого замикання, гарантуючи безпечну і надійну роботу електрообладнання. Автоматичні вимикачі серії System pro M compact випускаються трьох серій – S200, S200 M і S200 P – з трьома різними значеннями відключає здібності (6кА, 10кА і 25кА), з усіма можливими характеристиками спрацювання (B, C, D, K і Z) і конфігураціями (1P, 1P + N, 2P, 3P, 3P + N і 4P), на номінального струму від 0.5А до 63А. Ця серія знаходить широке застосування в житловому, комерційному та промисловому секторах. Автоматичні вимикачі SH200L входять в серію Compact Home і призначені для житлового будівництва. Ці автоматичні вимикачі мають здатність, що відключає 4.5кА, характеристику спрацьовування С, конфігурації 1P, 2P, 3P і 4P, номінальні струми від 6 до 40А. Струми короткого замикання розраховуються виходячи з навантаження, в побуті вони не перевищують 6 кА, і отже, нема потреби встановлювати в щитку квартири або приватного будинку, автомати АББ з більш високими значенням по максимальному струму.

Подавати живлення на автомати ABB S200 можна, як на верхні контакти (стандартний варіант), так і на нижні.

Правильно вибрати автомат для захисту від перевантаження, і струмів у вашому домі чи квартирі допоможуть фахівці компанії «Монада» за телефонами: (061) 228-57-20 (багатоканальний); (044) 392-19-01

 

Останні новини

Роз’єм для батарей Weidmüller Battery Connector (WBC) дозволяє з’єднувати кілька окремих батарей з основною системою за кілька простих кроків

Роз’єм для батарей Weidmüller Battery Connector (WBC) дозволяє з’єднувати кілька окремих батарей з основною системою за кілька простих кроків

Системи зберігання енергії на основі акумуляторів набувають зростаючого значення у галузі відновлювальних джерел енергії. Зазвичай вони складаються з кількох окремих батарей, які час від часу необхідно легко та швидко замінювати. Роз’єм для батарей Weidmüller Battery Connector (WBC) дозволяє з’єднувати кілька окремих батарей з основною системою за кілька простих кроків та так само легко від’єднувати їх, якщо потрібно. Для забезпечення більшої безпеки та зручності використання, полюси чітко позначені: позитивний полюс має помаранчевий колір, а негативний – чорний. WBC доступний у версіях до 120 A, 200 A та до 350 A.

Weidmuller TERMSERIES – стійкість до високих вібрацій та трясок

Weidmuller TERMSERIES – стійкість до високих вібрацій та трясок

Ви шукаєте стійкість до високих вібрацій та трясок? Ми пропонуємо ультракомпактні універсальні реле, які володіють високою вібраційною стійкістю Завдяки їхній компактній конструкції вони можуть бути встановлені в будь-якому місці. Оскільки їхні розміри ідентичні іншим реле з родини TERMSERIES, до них підходять всі аксесуари серії, такі як перемички. Використовуючи функції наших релейних модулів, які були повністю перевірені, можна реалізувати комплексні рішення.