Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Шкафы управления компании “Монада”

Специалисты компании «Монада» профессионально разрабатывают шкафы автоматизации, силовые щиты, панели и щиты управления в соответствии с техническим заданием, проекта или требований заказчика любой сложности. На предприятии присутствует материальная база и квалифицированный персонал для выполнения сложного технического задания. Мы всегда сможем предложить Вам оптимальную схему и комплектацию для решения Вашей задачи. При необходимости, наши специалисты выполнят монтажные и пусконаладочные работы для корректной эксплуатации оборудования.

Шкафы, панели и пульты применяются для управления, автоматики, защиты, контроля, измерения и сигнализации. Они могут регулировать практически все процессы инженерных систем. Ниже приведена классификация шкафов управления по назначению. Однако специально для вашего технического задания мы выполним также шкафы другого необходимого для Вас назначения.

 

Останні новини

Відеостанція 7 Gira

Відеостанція 7 Gira

Компанія Gira випустила квартирну відеостанцію накладного монтажу 7 Gira, виконана в пуристичні стилі. Квартирна відеостанція накладного монтажу 7 Gira забезпечує комфорт проживання і безпеку. Елегантності зовнішньому вигляду додає 7-дюймовий (17,78 см) сенсорний дисплей з його суцільний скляною поверхнею. Він дозволяє ще краще розглянути того, хто дзвонить.

Програмовані контролери SIEMENS SIMATIC S7-1200

Програмовані контролери SIEMENS SIMATIC S7-1200

Базові контролери SIMATIC S7-1200 – ідеальний вибір для універсальних і ефективних рішень задач в області автоматизації в низькому і середньому діапазоні продуктивності. Вони мають широкий спектр технологічних функцій і інтегровані IO, а також компактний дизайн.

Conta-Clip KDS-SR Гвинтова рама

Conta-Clip KDS-SR Гвинтова рама

Революція в області систем кабельного вводу. Швидко. Надійно. Простіше простого – зсередини крізь стінку! В області організації кабелів в розподільних шафах, корпусах і машинах система кабельного вводу KDSClick пропонує максимальну гнучкість та економію часу, а також надійне ущільнення і розвантаження від натягу окантованих та неокантованих проводів з виделками або без них.