Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Шафи керування компанії “Монада”

Фахівці компанії «Монада» професійно розробляють шафи автоматизації, силові щити, панелі та щити керування відповідно до технічного завдання, проєкт або вимог замовника будь-якої складності. На підприємстві присутній матеріальна база і кваліфікований персонал для виконання складного технічного завдання. Ми завжди зможемо запропонувати Вам оптимальну схему і комплектацію для вирішення Вашої завдання. При необхідності, наші фахівці виконають монтажні та пусконалагоджувальні роботи для коректної експлуатації обладнання.

Шафи, панелі і пульти застосовуються для управління, автоматики, захисту, контролю, вимірювання і сигналізації. Вони можуть регулювати практично всі процеси інженерних систем. Нижче наведено класифікацію шаф управління за призначенням. Однак спеціально для вашого технічного завдання ми виконаємо також шафи іншого необхідного для Вас призначення.

 

Останні новини

Spelsberg фіксує ціни для України до листопаду 2022

Spelsberg фіксує ціни для України до листопаду 2022

Німецька фірма Spelsberg максимально намагалися втримати поточний прайс-лист на нинішньому рівні, проте, темп зростання цін на сировину та матеріали, який досі не стабілізувався та продовжує стрімке зростання, змушує компанію переглядати прайс-лист вже у червні поточного року замість планових жовтня-листопада.

Siemens згортає російський бізнес

Siemens згортає російський бізнес

Siemens вийде з російського ринку в результаті російського вторгнення на територію України. Компанія розпочала процедуру згортання своєї промислової діяльності та всієї виробничої діяльності. Фінансовий вплив цього рішення буде повідомлено в рамках регулярного розкриття результатів другого кварталу сьогодні, 12 травня 2022 року.