Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Шкафы управления компании “Монада”

Специалисты компании «Монада» профессионально разрабатывают шкафы автоматизации, силовые щиты, панели и щиты управления в соответствии с техническим заданием, проекта или требований заказчика любой сложности. На предприятии присутствует материальная база и квалифицированный персонал для выполнения сложного технического задания. Мы всегда сможем предложить Вам оптимальную схему и комплектацию для решения Вашей задачи. При необходимости, наши специалисты выполнят монтажные и пусконаладочные работы для корректной эксплуатации оборудования.

Шкафы, панели и пульты применяются для управления, автоматики, защиты, контроля, измерения и сигнализации. Они могут регулировать практически все процессы инженерных систем. Ниже приведена классификация шкафов управления по назначению. Однако специально для вашего технического задания мы выполним также шкафы другого необходимого для Вас назначения.

 

Останні новини

Принтер PrintJet ADVANCED

Принтер Weidmuller PrintJet ADVANCED – це струменевий принтер, що дозволяє друкувати на пластикових маркувальних елементах формату MultiCard і металевих маркувальних елементах з сімейства MetalliCard. Завдяки високій місткості авто податника він ідеально підходить для друку у великих обсягах при безперервної експлуатації.

Сутінкові заміни – модернізація ряду LUNA

Відбулася модернізація ряду аналогових та цифрових сутінкових реле LUNA! (Виключенням лишаються реле top2 на 24В). Збільшена потужність:
— Світлодіодний вихід потужністю до 350 Вт аналогових реле та до 600 Вт цифрових – можливість підключати у 5 разів більше світильників порівняно з попередніми версіями!
— Завдяки удосконаленому реле та технології zero-cross switching реле здатні витримувати високі пускові струми світлодіодних ламп що робить їх ідеальними для керування LEDами!