Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

PDB Solar – Распредблок для фотоелектричних установок

У літні місяці, виробництво електроенергії від сонячних панелей значно зростає. Саме тому FTG доповнює свій асортимент распредблоком PDB Solar, який використовується для з’єднання сонячних панелей з вимикачами у розподільнику. Виготовлений в Тріберг (Шварцвальд), розподільний блок UL-сертифікований і служить для підключення алюмінієвих і мідних провідників, забезпечуючи оптимальні умови.

 

 

Фірма FTG поставляє однополюсні фазні шини для компактного швидкого з’єднання автоматичних вимикачів AC і DC виконання – для захисту сонячних панелей. Тепер також можливий і варіант збору “+” і “-” провідників розподільчих блоків PDB Solar. До блоку можна під’єднати до 24 панелей, які підключаються до захисту за допомогою двох шпильок М10 кабелем більшого перетину.

Останні новини

Spelsberg фіксує ціни для України до листопаду 2022

Spelsberg фіксує ціни для України до листопаду 2022

Німецька фірма Spelsberg максимально намагалися втримати поточний прайс-лист на нинішньому рівні, проте, темп зростання цін на сировину та матеріали, який досі не стабілізувався та продовжує стрімке зростання, змушує компанію переглядати прайс-лист вже у червні поточного року замість планових жовтня-листопада.

Siemens згортає російський бізнес

Siemens згортає російський бізнес

Siemens вийде з російського ринку в результаті російського вторгнення на територію України. Компанія розпочала процедуру згортання своєї промислової діяльності та всієї виробничої діяльності. Фінансовий вплив цього рішення буде повідомлено в рамках регулярного розкриття результатів другого кварталу сьогодні, 12 травня 2022 року.