Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Gira: нескінченна різноманітність рішень для Вашого будинку

Компанія “Монада” здійснює продаж продукції Gira (Гіра) – відомого німецького бренду, який розпочав свою історію в 1905 році. Компанія Гіра стала символом бездоганної якості та високого авторитету на міжнародному ринку елетроустановочних виробів. Досягти такого результату вдалося завдяки тому, що Gira завжди пропонувала виключно новаторські ідеї та використовувала принцип «швидкого реагування».

Виготовлені на підприємствах Gira розетки та вимикачі, енергетичні стійки та світлорегулятори настільки сучасні, що цілком можуть очолити ряди законодавців моди у сфері електрофурнітури. Gira розетки випускаються в надзвичайно широкому асортименті: різноманітність стилів, матеріалів, колірних, а найголовніше – функціональних рішень дозволяє задовольнити попит споживачів усіх категорій без винятку. Gira однією з перших у світі перейшла на виробництво модульної системи розеток і вимикачів. Ще одна «родзинка» компанії Gira – світлорегулятори, якими забезпечені вимикачі різних серій. До знакових найменувань продукції, що випускається компанією можна віднести та клавішні вимикачі, які в кінці минулого століття викликали справжній фурор в електротехнічної промисловості.

Продукцію компанії відрізняє не тільки прославлене німецька якість, а й чудовий дизайн. У нашій торговельній мережі Ви можете купити вимикачі Gira Esprit, виконані з латуні, скла або дерева. Любителі актуальних тенденцій моди оцінять рамки Gira Event з напівпрозорих тканин різноманітних відтінків. У розкішних інтер’єрах заміських особняків будуть особливо стильно виглядатимуть вимикачі і розетки серії Gira S Classic білого або шоколадного кольору з позолоченою окантовкою, здатні також гармонійно доповнити інтер’єри відреставрованих старовинних будівель і пам’ятників культури.

 

Останні новини

Відкрийте інновації Weidmüller —  клемні колодки SNAP IN.

Відкрийте інновації Weidmüller — клемні колодки SNAP IN.

Серія AS дозволяє швидко, легко та без інструментів підключати гнучкі провідники без наконечників.
Технологія SNAP IN гарантує безпечне та постійно надійне з’єднання – навіть для все більш автоматизованих процесів електропроводки майбутнього.
Модульні клемні колодки AS сумісні з серією A і можуть використовуватися різними способами