Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Gira: нескінченна різноманітність рішень для Вашого будинку

Компанія “Монада” здійснює продаж продукції Gira (Гіра) – відомого німецького бренду, який розпочав свою історію в 1905 році. Компанія Гіра стала символом бездоганної якості та високого авторитету на міжнародному ринку елетроустановочних виробів. Досягти такого результату вдалося завдяки тому, що Gira завжди пропонувала виключно новаторські ідеї та використовувала принцип «швидкого реагування».

Виготовлені на підприємствах Gira розетки та вимикачі, енергетичні стійки та світлорегулятори настільки сучасні, що цілком можуть очолити ряди законодавців моди у сфері електрофурнітури. Gira розетки випускаються в надзвичайно широкому асортименті: різноманітність стилів, матеріалів, колірних, а найголовніше – функціональних рішень дозволяє задовольнити попит споживачів усіх категорій без винятку. Gira однією з перших у світі перейшла на виробництво модульної системи розеток і вимикачів. Ще одна «родзинка» компанії Gira – світлорегулятори, якими забезпечені вимикачі різних серій. До знакових найменувань продукції, що випускається компанією можна віднести та клавішні вимикачі, які в кінці минулого століття викликали справжній фурор в електротехнічної промисловості.

Продукцію компанії відрізняє не тільки прославлене німецька якість, а й чудовий дизайн. У нашій торговельній мережі Ви можете купити вимикачі Gira Esprit, виконані з латуні, скла або дерева. Любителі актуальних тенденцій моди оцінять рамки Gira Event з напівпрозорих тканин різноманітних відтінків. У розкішних інтер’єрах заміських особняків будуть особливо стильно виглядатимуть вимикачі і розетки серії Gira S Classic білого або шоколадного кольору з позолоченою окантовкою, здатні також гармонійно доповнити інтер’єри відреставрованих старовинних будівель і пам’ятників культури.

 

Останні новини

E-bike – станції заряджання електротранспорту від Spelsberg

E-bike – станції заряджання електротранспорту від Spelsberg

Лише 10 років тому нами були ініційовані перші презентації станцій для швидкісного заряджання електромобілів, яких на той час були одиниці в нашій країні. Сьогодні зарядкою для електромобіля навряд чи можна здивувати – вони є на АЗК, стоянках торгових центрів, готелів, кафе, ресторанів, офісних центрів та багато де інде.

Оптичний датчик присутності thePixa KNX: оптимізація автоматизації та експлуатації будівель

Оптичний датчик присутності thePixa KNX: оптимізація автоматизації та експлуатації будівель

Оптичний датчик присутності thePixa KNX визначає, скільки людей знаходиться в приміщенні і де вони знаходяться. Ця інформація використовується для запуску зумовлених дій в KNX-системи управління будівлею. Виграють не тільки функції автоматизації будівлі – є абсолютно нові переваги, особливо для операторів будівель. Наприклад, гнучкі можливості для настройки спільного використання робочого місця або для оптимізації заповнення приміщень і прибирання будівлі.

Weidmüller PrintJet CONNECT – новий високопродуктивний принтер з широкими комунікаційними можливостями

Weidmüller PrintJet CONNECT – новий високопродуктивний принтер з широкими комунікаційними можливостями

Принтер PrintJet CONNECT є ідеальним рішенням для середніх і великих підприємств з постійним завантаженням. Розширені комунікаційні можливості дозволяють скористатися перевагами віддаленого технічного обслуговування, незалежно від місцеперебування. Це забезпечує високу експлуатаційну готовність і дозволяє заощадити не тільки час і гроші, але також уникнути багатьох проблем.