Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Компанія Монада отримала європейський сертифікат відповідності CE

Компанія Монада отримала сертифікат відповідності CE на Системи управління гідравлічними машинами розтину і закриття шпурів (вічко) металургійних печей. Сертифікат дає можливість поставляти продукцію власної розробки та виготовлення до країн Євросоюзу.

Сертифікація CE заснована на ретельному аудиті всіх сторін життя компанії – прийняття рішень і розробка нових виробів, виробництво і сервісне обслуговування. Сертифікат на увазі виконання підприємством вимог Європейських стандартів.

Продукція компанії Монада, маркована знаком CE, відповідає стандартам якості та безпеки Європейського Союзу і може продаватися на території країн ЄС.

Останні новини

Spelsberg фіксує ціни для України до листопаду 2022

Spelsberg фіксує ціни для України до листопаду 2022

Німецька фірма Spelsberg максимально намагалися втримати поточний прайс-лист на нинішньому рівні, проте, темп зростання цін на сировину та матеріали, який досі не стабілізувався та продовжує стрімке зростання, змушує компанію переглядати прайс-лист вже у червні поточного року замість планових жовтня-листопада.

Siemens згортає російський бізнес

Siemens згортає російський бізнес

Siemens вийде з російського ринку в результаті російського вторгнення на територію України. Компанія розпочала процедуру згортання своєї промислової діяльності та всієї виробничої діяльності. Фінансовий вплив цього рішення буде повідомлено в рамках регулярного розкриття результатів другого кварталу сьогодні, 12 травня 2022 року.