Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Инструменты для электромонтажных работ

Для выполнения электромонтажных работ понадобиться разнообразный инструмент. Профессиональный мастер использует в своей работе диэлектрические отвертки, пассатижи, кусачки с защитой от поражения электрическим током до 1000 В; инструмент для зачистки от изоляции проводов и кабелей; инструмент для опресовки наконечников, и прочее электрооборудование, используемое при электромонтажных работах.

Экономить на инструменте нельзя, дешевые поделки подведут работника в самый неподходящий момент. Не стоит забывать и о том, что все, что используется в электромонтажных работах должно соответствовать нормам безопасности. Следовательно, собираясь приобретать электромонтажный инструмент, вы должны ориентироваться исключительно на продукцию ведущих производителей: 

Инструменты для электромонтажных работ Conta-Clip

Инструменты для электромонтажных работ Phoenix Contact

Инструменты для электромонтажных работ Weidmuller 

Компания «Монада» готова предоставить вам, вашей мастерской или лаборатории полный комплект полезного инструмента и электрооборудования для того, чтобы можно было выполнять электротехнические работы в срок и добиваться качественного результата. 

Останні новини

Відеостанція 7 Gira

Відеостанція 7 Gira

Компанія Gira випустила квартирну відеостанцію накладного монтажу 7 Gira, виконана в пуристичні стилі. Квартирна відеостанція накладного монтажу 7 Gira забезпечує комфорт проживання і безпеку. Елегантності зовнішньому вигляду додає 7-дюймовий (17,78 см) сенсорний дисплей з його суцільний скляною поверхнею. Він дозволяє ще краще розглянути того, хто дзвонить.

Програмовані контролери SIEMENS SIMATIC S7-1200

Програмовані контролери SIEMENS SIMATIC S7-1200

Базові контролери SIMATIC S7-1200 – ідеальний вибір для універсальних і ефективних рішень задач в області автоматизації в низькому і середньому діапазоні продуктивності. Вони мають широкий спектр технологічних функцій і інтегровані IO, а також компактний дизайн.

Conta-Clip KDS-SR Гвинтова рама

Conta-Clip KDS-SR Гвинтова рама

Революція в області систем кабельного вводу. Швидко. Надійно. Простіше простого – зсередини крізь стінку! В області організації кабелів в розподільних шафах, корпусах і машинах система кабельного вводу KDSClick пропонує максимальну гнучкість та економію часу, а також надійне ущільнення і розвантаження від натягу окантованих та неокантованих проводів з виделками або без них.