Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Інструменти для електромонтажних робіт

Для виконання електромонтажних робіт знадобитися різноманітний інструмент. Професійний майстер використовує у своїй роботі діелектричні викрутки, пасатижі, кусачки з захистом від ураження електричним струмом до 1000 В; інструмент для зачистки від ізоляції проводів і кабелів; інструмент для опресовування наконечників, та інше електрообладнання, яке використовується під час електромонтажних робіт.

Економити на інструменті можна, дешеві вироби підведуть працівника в най невідповідний момент. Не варто забувати та про те, що все, що використовується в електромонтажних роботах має відповідати нормам безпеки. Отже, збираючись купувати електромонтажний інструмент, ви повинні орієнтуватися виключно на продукцію провідних виробників:

Інструменти для електромонтажних робіт Conta-Clip

Інструменти для електромонтажних робіт Phoenix Contact

Інструменти для електромонтажних робіт Weidmuller

Компанія «Монада» готова надати вам, вашій майстерні або лабораторії повний комплект корисного інструменту та електрообладнання для того, щоб можна було виконувати електротехнічні роботи в строк і домагатися якісного результату.

Останні новини

Spelsberg фіксує ціни для України до листопаду 2022

Spelsberg фіксує ціни для України до листопаду 2022

Німецька фірма Spelsberg максимально намагалися втримати поточний прайс-лист на нинішньому рівні, проте, темп зростання цін на сировину та матеріали, який досі не стабілізувався та продовжує стрімке зростання, змушує компанію переглядати прайс-лист вже у червні поточного року замість планових жовтня-листопада.

Siemens згортає російський бізнес

Siemens згортає російський бізнес

Siemens вийде з російського ринку в результаті російського вторгнення на територію України. Компанія розпочала процедуру згортання своєї промислової діяльності та всієї виробничої діяльності. Фінансовий вплив цього рішення буде повідомлено в рамках регулярного розкриття результатів другого кварталу сьогодні, 12 травня 2022 року.