Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Інструменти для електромонтажних робіт

Для виконання електромонтажних робіт знадобитися різноманітний інструмент. Професійний майстер використовує у своїй роботі діелектричні викрутки, пасатижі, кусачки з захистом від ураження електричним струмом до 1000 В; інструмент для зачистки від ізоляції проводів і кабелів; інструмент для опресовування наконечників, та інше електрообладнання, яке використовується під час електромонтажних робіт.

Економити на інструменті можна, дешеві вироби підведуть працівника в най невідповідний момент. Не варто забувати та про те, що все, що використовується в електромонтажних роботах має відповідати нормам безпеки. Отже, збираючись купувати електромонтажний інструмент, ви повинні орієнтуватися виключно на продукцію провідних виробників:

Інструменти для електромонтажних робіт Conta-Clip

Інструменти для електромонтажних робіт Phoenix Contact

Інструменти для електромонтажних робіт Weidmuller

Компанія «Монада» готова надати вам, вашій майстерні або лабораторії повний комплект корисного інструменту та електрообладнання для того, щоб можна було виконувати електротехнічні роботи в строк і домагатися якісного результату.

Останні новини

E-bike – станції заряджання електротранспорту від Spelsberg

E-bike – станції заряджання електротранспорту від Spelsberg

Лише 10 років тому нами були ініційовані перші презентації станцій для швидкісного заряджання електромобілів, яких на той час були одиниці в нашій країні. Сьогодні зарядкою для електромобіля навряд чи можна здивувати – вони є на АЗК, стоянках торгових центрів, готелів, кафе, ресторанів, офісних центрів та багато де інде.

Оптичний датчик присутності thePixa KNX: оптимізація автоматизації та експлуатації будівель

Оптичний датчик присутності thePixa KNX: оптимізація автоматизації та експлуатації будівель

Оптичний датчик присутності thePixa KNX визначає, скільки людей знаходиться в приміщенні і де вони знаходяться. Ця інформація використовується для запуску зумовлених дій в KNX-системи управління будівлею. Виграють не тільки функції автоматизації будівлі – є абсолютно нові переваги, особливо для операторів будівель. Наприклад, гнучкі можливості для настройки спільного використання робочого місця або для оптимізації заповнення приміщень і прибирання будівлі.

Weidmüller PrintJet CONNECT – новий високопродуктивний принтер з широкими комунікаційними можливостями

Weidmüller PrintJet CONNECT – новий високопродуктивний принтер з широкими комунікаційними можливостями

Принтер PrintJet CONNECT є ідеальним рішенням для середніх і великих підприємств з постійним завантаженням. Розширені комунікаційні можливості дозволяють скористатися перевагами віддаленого технічного обслуговування, незалежно від місцеперебування. Це забезпечує високу експлуатаційну готовність і дозволяє заощадити не тільки час і гроші, але також уникнути багатьох проблем.