Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Инструменты для электромонтажных работ

Для выполнения электромонтажных работ понадобиться разнообразный инструмент. Профессиональный мастер использует в своей работе диэлектрические отвертки, пассатижи, кусачки с защитой от поражения электрическим током до 1000 В; инструмент для зачистки от изоляции проводов и кабелей; инструмент для опресовки наконечников, и прочее электрооборудование, используемое при электромонтажных работах.

Экономить на инструменте нельзя, дешевые поделки подведут работника в самый неподходящий момент. Не стоит забывать и о том, что все, что используется в электромонтажных работах должно соответствовать нормам безопасности. Следовательно, собираясь приобретать электромонтажный инструмент, вы должны ориентироваться исключительно на продукцию ведущих производителей: 

Инструменты для электромонтажных работ Conta-Clip

Инструменты для электромонтажных работ Phoenix Contact

Инструменты для электромонтажных работ Weidmuller 

Компания «Монада» готова предоставить вам, вашей мастерской или лаборатории полный комплект полезного инструмента и электрооборудования для того, чтобы можно было выполнять электротехнические работы в срок и добиваться качественного результата. 

Останні новини

Різноманітність кімнатніх термостатів Siemens

Siemens має широкий асортимент термостатів, починаючи від простих електромеханічних і цифрових кімнатних термостатів для простих функцій керування мікрокліматом в приміщеннях, до термостатів з комунікацією KNX для інтеграції в системи автоматизації будівель.

Викрутки Weidmuller

Асортимент викруток Weidmüller є досконалим рішенням; викрутки відрізняється ергономічною конструкцією та універсальністю, які необхідні високих вимог професійних користувачів. Завдяки ергономічному дизайну компанія Weidmüller гарантує користувачеві безпеку, збереження здоров’я, комфорт і ефективність.

Пускові зборки Simens 3RA2

Бесзапобіжникові пускові зборки 3RA2 складаються з автоматичного вимикача 3RV2 і електромеханічного контактора 3RT2. Дані пристрої з’єднані між собою електрично і механічно за допомогою готових монтажних комплектів (сполучних модулів, електромонтажних комплектів, адаптерів монтажної рейки або адаптерів збірних шин). Для замовлення доступні близько 500 підготовлених таким чином збірок 3RA2 для прямого і реверсивного пуску стандартних трифазних електродвигунів до 65 А (близько 37 кВт / 400 В)