Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Інструменти для електромонтажних робіт

Для виконання електромонтажних робіт знадобитися різноманітний інструмент. Професійний майстер використовує у своїй роботі діелектричні викрутки, пасатижі, кусачки з захистом від ураження електричним струмом до 1000 В; інструмент для зачистки від ізоляції проводів і кабелів; інструмент для опресовування наконечників, та інше електрообладнання, яке використовується під час електромонтажних робіт.

Економити на інструменті можна, дешеві вироби підведуть працівника в най невідповідний момент. Не варто забувати та про те, що все, що використовується в електромонтажних роботах має відповідати нормам безпеки. Отже, збираючись купувати електромонтажний інструмент, ви повинні орієнтуватися виключно на продукцію провідних виробників:

Інструменти для електромонтажних робіт Conta-Clip

Інструменти для електромонтажних робіт Phoenix Contact

Інструменти для електромонтажних робіт Weidmuller

Компанія «Монада» готова надати вам, вашій майстерні або лабораторії повний комплект корисного інструменту та електрообладнання для того, щоб можна було виконувати електротехнічні роботи в строк і домагатися якісного результату.

Останні новини

Siemens Desigo – інноваційна система автоматизації будівель

Siemens Desigo – інноваційна система автоматизації будівель

Єдина система для інтелектуального керування будівлями

Будинки … Простір, де ми працюємо, досягаємо успіху та проводимо більшу частину нашого життя. В умовах цифрового світу будівлі повинні адаптуватися до швидко мінливих технологій та вимог. Система автоматизації будівель Desigo від Siemens надає безліч гнучких рішень.

Група Legrand в Україні оголошує про запуск нових подовжувачів

Група Legrand в Україні оголошує про запуск нових подовжувачів

Нова серія традиційно складається з двох лінійок: КОМФОРТ та ПРЕМІУМ.

Лінійка КОМФОРТ доступна в 3 кольорах та виконана в мінімалістичному і сучасному дизайні. Лінійка ПРЕМІУМ – ексклюзивний і оригінальний циліндричний дизайн. Завдяки блоку що обертається можна направляти розетки за своїм бажанням, пласкі лицьові поверхні розеток запобігають накопиченню пилу та забезпечують додатковий захист споживача. Є моделі з USB Type A та Type C, захистом від перенапруги, індикатором навантаження і вбудованим захисним вимикачем.

Система вводу кабелів Conta-Clip KES – багато кабелів на маленькому просторі

Система вводу кабелів Conta-Clip KES – багато кабелів на маленькому просторі

До Вашої уваги розширення лінійки кабельних вводів – система для введення кабелів KES

Система вводу кабелів KES – це альтернатива традиційним сальникам та мембранним вводам. Призначена для введення непідготовлених (без штекерних з’єднувачів) кабелів провідників та пневматичних шлангів.