Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00
Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.
Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Spelsberg представили новые линейки своих изделий

Надійний захист навіть в екстремальних умовах — цим відомі корпусу Abox XT від Spelsberg. А для гнучкості та зручності використання, Spelsberg додає ще один варіант: Abox XT SL — всі переваги базової моделі + безгвинтові клеми WAGO!

  • Виконані в коробці Abox XT з’єднання, заливаються двокомпонентною смолою, що повністю захищає їх від вологи. Це ідеальне рішення для районів затоплення, на мийках, в доках і тунелях, в землі, що забезпечує надійний захист установки.
  • Сертифіковані відповідно до DIN EN 60529 — 168 годин на глибині 15 метрів під водою, DIN EN 60670 і DIN VDE V 0606-22-100, а також, випробувані відповідно до DIN VDE 0278-623 (випробування муфт до 0,6 кВ / 1 кВ), продукти зарекомендували себе як надійні рішення!
  • Abox XT SL оснащені безгвинтовими клемами WAGO. Під час 12-місячного широкомасштабного випробування смоли для заливки разом з клемами, було встановлено що об’єднання всіх елементів забезпечує збереження і надійність контактів.
  • На сьогодні Spelsberg є єдиним виробником, що має сертифіковане VDE комплексне рішення з безгвинтовими клемами WAGO. Воно складається з затискачів серії 221 (WAGO), коробки Abox-i з полікарбонату армованого скловолокном і двокомпонентної смоли (Spelsberg).
  • При необхідності, з’єднання може обслуговуватися, т.к.смолу легко видалити та замінити новою.

Замовити продукцію Spelsberg можна в нашому інтернет-магазині або в компанії “Монада” – офіційного партнера Сіменс за телефоном (061) 228-57-20

Tim Tremaine

Останні новини

Weidmuller: Когда четыре пары становятся единым целым: будущее Ethernet montage — однопаровая комбинация SPE

Weidmuller: Когда четыре пары становятся единым целым: будущее Ethernet montage — однопаровая комбинация SPE

В настоящее время существует множество крупных компаний, отраслевых консорциумов и групп пользователей, влияющих на рынок технологических параметров Single Pair Ethernet (SPE). В будущем из этого будет формироваться целостная экосистема. Подобно полевой автоматизации шин в 80-х годах и подключению Ethernet в 2000-х годах, полной оцифровке в 2020 году будет место в современной промышленности. По текущим оценкам многих экспертов рынка, одна пара Ethernet станет фундаментом необходимой для этого инфраструктуры связи.

Theben: Любовь с гарантией :)

Theben: Любовь с гарантией 🙂

Можно ли гарантировать, что любовь будет продолжаться вечно? Ну или хотя бы 100 лет?

Не знаем))
НО можно попытаться подарить надежду и веру, что именно столько чувства и будут продолжаться!!

Weidmueller: Модуль разъема питания IP68 для быстрой и простоты установки

Weidmueller: Модуль разъема питания IP68 для быстрой и простоты установки

Можно просто перерезать кабель в нужном месте. Затем используя наш разъём питания, чтобы создать разделение в течение нескольких секунд. Таким образом можно быстро и просто расширить любую систему. Благодаря компактной конструкции монтаж возможен даже в очень ограниченном пространстве, например, кабельные каналы.