Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00
Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.
Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Spelsberg представили новые линейки своих изделий

Надійний захист навіть в екстремальних умовах — цим відомі корпусу Abox XT від Spelsberg. А для гнучкості та зручності використання, Spelsberg додає ще один варіант: Abox XT SL — всі переваги базової моделі + безгвинтові клеми WAGO!

  • Виконані в коробці Abox XT з’єднання, заливаються двокомпонентною смолою, що повністю захищає їх від вологи. Це ідеальне рішення для районів затоплення, на мийках, в доках і тунелях, в землі, що забезпечує надійний захист установки.
  • Сертифіковані відповідно до DIN EN 60529 — 168 годин на глибині 15 метрів під водою, DIN EN 60670 і DIN VDE V 0606-22-100, а також, випробувані відповідно до DIN VDE 0278-623 (випробування муфт до 0,6 кВ / 1 кВ), продукти зарекомендували себе як надійні рішення!
  • Abox XT SL оснащені безгвинтовими клемами WAGO. Під час 12-місячного широкомасштабного випробування смоли для заливки разом з клемами, було встановлено що об’єднання всіх елементів забезпечує збереження і надійність контактів.
  • На сьогодні Spelsberg є єдиним виробником, що має сертифіковане VDE комплексне рішення з безгвинтовими клемами WAGO. Воно складається з затискачів серії 221 (WAGO), коробки Abox-i з полікарбонату армованого скловолокном і двокомпонентної смоли (Spelsberg).
  • При необхідності, з’єднання може обслуговуватися, т.к.смолу легко видалити та замінити новою.

Замовити продукцію Spelsberg можна в нашому інтернет-магазині або в компанії “Монада” – офіційного партнера Сіменс за телефоном (061) 228-57-20

Tim Tremaine

Останні новини

Монтаж кондиционеров в апелляционном суде Запорожской области

Монтаж кондиционеров в апелляционном суде Запорожской области

В августе-сентябре 2017 года компанией Монада были выполнены следующие работы:  осуществлен демонтаж-монтаж  кондиционеров фирмы Midea  в здании апелляционного суда Запорожской области по пр. Соборному, 162. Суммарная мощность данных моделей кондиционеров составляет  49,5 кВт холодопроизводительности.

Ящик для инструментов Weidmüller

Ящик для инструментов Weidmüller

Компания «Монада» предлагает ящики для инструментов 𝗧𝗼𝗼𝗹 𝗖𝗵𝗲𝘀𝘁 компании Weidmüller, которые обеспечат основу для вашего мобильного рабочего места, которое может быть легко оптимизирован под ваши техпроцессы.

SIMATIC HMI. Новый уровень эффективности

SIMATIC HMI. Новый уровень эффективности

От визуализации оборудования к системам SCADA — портфель решений, которые подходят именно Вам
Siemens — Ваш надежный партнер и комплексный поставщик интерфейсов оператора. Технология SIMATIC HMI специально разработана для решения сложных задач взаимодействия человека и машины. Благодаря открытым стандартным интерфейсам SIMATIC HMI решает целый ряд конкретных задач по взаимодействию оператора с оборудованием на программном и аппаратном уровнях и может легко стать частью вашей системы промышленной автоматизации.