Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00
Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.
Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Spelsberg представили новые линейки своих изделий

Надійний захист навіть в екстремальних умовах — цим відомі корпусу Abox XT від Spelsberg. А для гнучкості та зручності використання, Spelsberg додає ще один варіант: Abox XT SL — всі переваги базової моделі + безгвинтові клеми WAGO!

  • Виконані в коробці Abox XT з’єднання, заливаються двокомпонентною смолою, що повністю захищає їх від вологи. Це ідеальне рішення для районів затоплення, на мийках, в доках і тунелях, в землі, що забезпечує надійний захист установки.
  • Сертифіковані відповідно до DIN EN 60529 — 168 годин на глибині 15 метрів під водою, DIN EN 60670 і DIN VDE V 0606-22-100, а також, випробувані відповідно до DIN VDE 0278-623 (випробування муфт до 0,6 кВ / 1 кВ), продукти зарекомендували себе як надійні рішення!
  • Abox XT SL оснащені безгвинтовими клемами WAGO. Під час 12-місячного широкомасштабного випробування смоли для заливки разом з клемами, було встановлено що об’єднання всіх елементів забезпечує збереження і надійність контактів.
  • На сьогодні Spelsberg є єдиним виробником, що має сертифіковане VDE комплексне рішення з безгвинтовими клемами WAGO. Воно складається з затискачів серії 221 (WAGO), коробки Abox-i з полікарбонату армованого скловолокном і двокомпонентної смоли (Spelsberg).
  • При необхідності, з’єднання може обслуговуватися, т.к.смолу легко видалити та замінити новою.

Замовити продукцію Spelsberg можна в нашому інтернет-магазині або в компанії “Монада” – офіційного партнера Сіменс за телефоном (061) 228-57-20

Tim Tremaine

Останні новини

Siemens Desigo – инновационная система автоматизации зданий

Siemens Desigo – инновационная система автоматизации зданий

Единая система для интеллектуального управления зданиями

Дома … Пространство, где мы работаем, преуспеваем и проводим большую часть нашей жизни. В условиях цифрового мира здания должны адаптироваться к быстро меняющимся технологиям и требованиям.

Группа Legrand в Украине объявляет о запуске новых удлинителей

Группа Legrand в Украине объявляет о запуске новых удлинителей

Новая серия традиционно состоит из двух линеек: КОМФОРТ и ПРЕМИУМ.

Линейка Комфорт доступна в 3 цветах и ​​выполнена в минималистическом и современном дизайне. Линейка ПРЕМИУМ – эксклюзивный и оригинальный цилиндрический дизайн. Благодаря вращающемуся блоку можно направлять розетки по своему желанию, плоские лицевые поверхности розеток предотвращают накопление пыли и обеспечивают дополнительную защиту потребителя. Есть модели USB Type A и Type C, защитой от перенапряжения, индикатором нагрузки и встроенным защитным выключателем.

Система ввода кабелей Conta-Clip KES – много кабелей на маленьком пространстве

Система ввода кабелей Conta-Clip KES – много кабелей на маленьком пространстве

К вашему вниманию расширение линейки кабельных вводов – система для ввода кабелей KES

Система ввода кабелей KES – это альтернатива традиционным сальникам и мембранным вводам. Предназначен для ввода неподготовленных (без штекерных соединителей) кабелей проводников и пневматических шлангов.