Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Weidmuller – новi блоки живлення PRObas

Висока продуктивність, компактний дизайн і гарне співвідношення ціни і якості – основні характеристики нових блоків живлення PRObas. Сімейство продуктів включає 12 варіантів з вихідною напругою постійного струму 5, 12, 24 або 48 В і вхідним сигналом широкого діапазону. Усі пристрої мають комплексні функції безпеки та схвалені на міжнародному рівні. Завдяки сумісності з нашими електронними запобіжниками, джерелами безперебійного живлення постійного струму та діодними модулями вони також підходять для налаштування систем керування живленням.
  • Компактна конструкція з гнучким монтажем (DIN-рейка або стіна)
  • Високий ККД до 95%
  • -25 до +70°C широкий діапазон робочих температур (запуск при -40°C)
  • Міжнародні сертифікати (cULus, NEC Class2 і cCSAus)

Як офіційний дистриб’ютор продукції Weidmuller, компанія «Монада» здійснює оперативну поставку, надає гарантію виробника з усіма необхідними сертифікатами, забезпечує якісне технічне обслуговування.

Останні новини

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – роз’єм для плат з технологією SNAP IN

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – роз’єм для плат з технологією SNAP IN

OMNIMATE® 4.0 від Weidmueller – надійний роз’єм для плат з використанням передової технології SNAP IN. Ця інноваційна система дозволяє підключати провідники без використання будь-яких інструментів, забезпечуючи максимальну ефективність у процесі з’єднання. Процедура монтажу зводиться до простого клацання: провідник просто вставляється в відкриті точки з’єднання, і фіксатор надійно закриває його на місці.

Weidmuller – серія некерованих комутаторів EcoLine

Weidmuller – серія некерованих комутаторів EcoLine

Лінійка некерованих комутаторів EcoLine вражає продуктивністю, залишаючись компактною за розмірами. Ці комутатори є основним активним засобом мережі і пропонують максимальну простоту в управлінні.