Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Большой выбор клемм Weidmuller от компании “Монада”

Компания “Монада“, официальный партнер Weidmuller в Украине предлагает широкий ассортимент контактных элементов (клеммных соединений) различных вариантов исполнения, например, проходные, многоуровневые, измерительные, клеммы под предохранитель и многие другие. Возможны различные варианты технологии соединения:

  • Технология PUSH IN / P-серия;
  • Пружинное соединение / Z-серия;
  • Винтовое соединение / W-серия.

Широкий спектр маркировочных бирок для клемм, перемычек, концевых пластин, фиксаторов и других аксессуаров позволяет легко решить конкретную задачу, делая процесс проектирования и монтажа еще более быстрым и удобным.

Заказать продукцию компании Вейдмюллер можно в офисах компании “Монада”, или в интернет магазине Электротехника.

Останні новини

Conta-Clip: Натискна пружинна система FRK | FSL

CONTA-CLIP пропонує інноваційну програму сполучних елементів з натискними пружинами. Вони можуть використовуватися для жил від мінімального поперечного перерізу 0,2 мм 2 і до 4 мм 2 і поставляються у вигляді самих різних конструкцій, від прохідних клем і клем з захисним проводом до розділових клем, клем запобіжників і настановних клем.

Перетворювачі частоти SINAMICS G120C

SINAMICS G120C – це компактні частотні перетворювачі для економічного універсального застосування на потужності 0,55 – 18,5 кВт. Вони відрізняються компактністю, надійністю, високою продуктивністю.

PROCON ONE TOUCH – інноваційна техніка з’єднань від Walther

Висока густота потужності на мінімально можливій площі і простота використання. Ці вимоги клієнтів поклали початок розробки PROCON One Touch. Разом з деякими ексклюзивними партнерами по використанню, ця задача тепер успішно вирішена.