Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Большой выбор клемм Weidmuller от компании “Монада”

Компания “Монада“, официальный партнер Weidmuller в Украине предлагает широкий ассортимент контактных элементов (клеммных соединений) различных вариантов исполнения, например, проходные, многоуровневые, измерительные, клеммы под предохранитель и многие другие. Возможны различные варианты технологии соединения:

  • Технология PUSH IN / P-серия;
  • Пружинное соединение / Z-серия;
  • Винтовое соединение / W-серия.

Широкий спектр маркировочных бирок для клемм, перемычек, концевых пластин, фиксаторов и других аксессуаров позволяет легко решить конкретную задачу, делая процесс проектирования и монтажа еще более быстрым и удобным.

Заказать продукцию компании Вейдмюллер можно в офисах компании “Монада”, или в интернет магазине Электротехника.

Останні новини

Відеостанція 7 Gira

Відеостанція 7 Gira

Компанія Gira випустила квартирну відеостанцію накладного монтажу 7 Gira, виконана в пуристичні стилі. Квартирна відеостанція накладного монтажу 7 Gira забезпечує комфорт проживання і безпеку. Елегантності зовнішньому вигляду додає 7-дюймовий (17,78 см) сенсорний дисплей з його суцільний скляною поверхнею. Він дозволяє ще краще розглянути того, хто дзвонить.

Програмовані контролери SIEMENS SIMATIC S7-1200

Програмовані контролери SIEMENS SIMATIC S7-1200

Базові контролери SIMATIC S7-1200 – ідеальний вибір для універсальних і ефективних рішень задач в області автоматизації в низькому і середньому діапазоні продуктивності. Вони мають широкий спектр технологічних функцій і інтегровані IO, а також компактний дизайн.

Conta-Clip KDS-SR Гвинтова рама

Conta-Clip KDS-SR Гвинтова рама

Революція в області систем кабельного вводу. Швидко. Надійно. Простіше простого – зсередини крізь стінку! В області організації кабелів в розподільних шафах, корпусах і машинах система кабельного вводу KDSClick пропонує максимальну гнучкість та економію часу, а також надійне ущільнення і розвантаження від натягу окантованих та неокантованих проводів з виделками або без них.