Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Weidmüller PrintJet CONNECT – новий високопродуктивний принтер з широкими комунікаційними можливостями

Принтер PrintJet CONNECT є ідеальним рішенням для середніх і великих підприємств з постійним завантаженням. Розширені комунікаційні можливості дозволяють скористатися перевагами віддаленого технічного обслуговування, незалежно від місцеперебування. Це забезпечує високу експлуатаційну готовність і дозволяє заощадити не тільки час і гроші, але також уникнути багатьох проблем.

 

Переваги мережевого підключення:

  • Принтер PrintJet CONNECT контролює і реєструє всі експлуатаційні значення, включаючи умови навколишнього середовища і параметри мережі живлення, роблячи їх доступними для користувачів з метою технічного обслуговування і запобігання збоїв.
  • Технічні фахівці з обслуговування можуть здійснювати індивідуальну підтримку мережею, використовуючи засоби віддаленого доступу. Це дозволяє в багатьох випадках уникнути втрати часу на транспортування принтера в сервісний центр і скоротити час простою з декількох днів до декількох годин, що особливо критично для віддалених об’єктів.
  • Компанія Weidmüller регулярно випускає програмні оновлення у сфері забезпечення безпеки, а також оновлює операційну систему принтера.

Як офіційний дистриб’ютор продукції Weidmuller, компанія «Монада» здійснює оперативне постачання, надає гарантію виробника з усіма необхідними сертифікатами, забезпечує якісне технічне обслуговування.

Останні новини

E-bike – станції заряджання електротранспорту від Spelsberg

E-bike – станції заряджання електротранспорту від Spelsberg

Лише 10 років тому нами були ініційовані перші презентації станцій для швидкісного заряджання електромобілів, яких на той час були одиниці в нашій країні. Сьогодні зарядкою для електромобіля навряд чи можна здивувати – вони є на АЗК, стоянках торгових центрів, готелів, кафе, ресторанів, офісних центрів та багато де інде.

Оптичний датчик присутності thePixa KNX: оптимізація автоматизації та експлуатації будівель

Оптичний датчик присутності thePixa KNX: оптимізація автоматизації та експлуатації будівель

Оптичний датчик присутності thePixa KNX визначає, скільки людей знаходиться в приміщенні і де вони знаходяться. Ця інформація використовується для запуску зумовлених дій в KNX-системи управління будівлею. Виграють не тільки функції автоматизації будівлі – є абсолютно нові переваги, особливо для операторів будівель. Наприклад, гнучкі можливості для настройки спільного використання робочого місця або для оптимізації заповнення приміщень і прибирання будівлі.

Принтер THM MultiMark за 1€!

Принтер THM MultiMark за 1€!

Використовуйте пропозицію від Weidmüller і отримаєте принтер THM MultiMark за 1 євро! З 15.06 по 31.01.2021 стартує маркетингова компанія по принтерам THM MULTIMARK.