Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Клеми Weidmuller, Phoenix Contact, Conta-Clip

На шляху струму, коли він проходить по дротах, зустрічаються місця з’єднань і розгалужень, які перешкоджають його нормальному проходженню. Щоб уникнути цього, необхідно встановити клеми. Weidmuller, Phoenix Contact, Conta-Clip – провідні виробники клемних виробів.

Клеми Weidmuller

У лінійці компанії Weidmuller представлені контактні елементи різних варіантів виконання, наприклад, прохідні, багаторівневі, вимірювальні, клеми під запобіжник і багато інших. Можуть бути різні варіанти технології з’єднання:

 • Гвинтове з’єднання / W-серія.
 • Пружинне з’єднання / Z-серія;
 • Технологія PUSH IN / P-серія;

Великий вибір маркувальних бирок для клем, перемичок, кінцевих пластин, фіксаторів та інших аксесуарів дозволяє легко розв’язувати конкретну задачу, роблячи процес проєктування і монтажу ще швидшим і зручнішим.

Купити клеми Weidmuller в нашому інтернет-магазині

Клеми Phoenix Contact

Німецька компанія Фенікс Контакт випускає великий діапазон клем для кріплення на DIN-рейку:

 • штекери, тестові штекери і багато іншого
 • прохідні клеми
 • клеми для датчиків і периферії
 • мікромініатюрні та мініатюрні клеми
 • клеми з Розмикачі
 • клеми для датчиків і виконавчих механізмів
 • спеціальні клеми
 • двоповерхові клеми
 • універсальні потужні клеми
 • універсальні клеми з заземлюючим контактом універсальні клеми.

Купити клеми Phoenix Contact в нашому інтернет-магазині

Клеми Conta-Clip

CONTA-CLIP виробляє все, що використовується в шафах автоматики. Перш за все, це клеми: гвинтові і болтові, пружинні і пуш-ін, а також натяжні скоби, екранні затискачі, кабель-канали, системи вводу кабелів, корпусні системи, дин-рейки, маркування, електромонтажні інструменти та електроніка на дин-рейку, така як: різні реле, розрядники, джерела живлення і ін., а також промислові розгортаються комунікатори і модулі введення-виведення. Конта-Кліп також виробляє клеми і роз’єми на друковану плату.

Купити клеми CONTA-CLIP в нашому інтернет-магазині

Компанія «Монада» партнер компаній Вейдмюллер, Фенікс Контакт і Конта-Кліп. Тому у нас електрообладнання поставляється по дійсно низьких цінами. Купити клемники на дин-рейки в компанії «Монада» або інтернет-магазині «Електротехніка» – це означає придбати якісну продукцію для довговічних сполук. Всі три компанії – німецькі, чиї підприємства розташовані безпосередньо в Німеччині. Вироби відповідають найвищим стандартам європейської якості.

Останні новини

E-bike – станції заряджання електротранспорту від Spelsberg

E-bike – станції заряджання електротранспорту від Spelsberg

Лише 10 років тому нами були ініційовані перші презентації станцій для швидкісного заряджання електромобілів, яких на той час були одиниці в нашій країні. Сьогодні зарядкою для електромобіля навряд чи можна здивувати – вони є на АЗК, стоянках торгових центрів, готелів, кафе, ресторанів, офісних центрів та багато де інде.

Оптичний датчик присутності thePixa KNX: оптимізація автоматизації та експлуатації будівель

Оптичний датчик присутності thePixa KNX: оптимізація автоматизації та експлуатації будівель

Оптичний датчик присутності thePixa KNX визначає, скільки людей знаходиться в приміщенні і де вони знаходяться. Ця інформація використовується для запуску зумовлених дій в KNX-системи управління будівлею. Виграють не тільки функції автоматизації будівлі – є абсолютно нові переваги, особливо для операторів будівель. Наприклад, гнучкі можливості для настройки спільного використання робочого місця або для оптимізації заповнення приміщень і прибирання будівлі.

Weidmüller PrintJet CONNECT – новий високопродуктивний принтер з широкими комунікаційними можливостями

Weidmüller PrintJet CONNECT – новий високопродуктивний принтер з широкими комунікаційними можливостями

Принтер PrintJet CONNECT є ідеальним рішенням для середніх і великих підприємств з постійним завантаженням. Розширені комунікаційні можливості дозволяють скористатися перевагами віддаленого технічного обслуговування, незалежно від місцеперебування. Це забезпечує високу експлуатаційну готовність і дозволяє заощадити не тільки час і гроші, але також уникнути багатьох проблем.