Запоріжжя: бул. Парковий 1Б, 69006 • Пн-Пт: 9.00-17.00
Дніпро: вул. Івана Акінфієва, 18, 318• Пн-Пт: 9.00-17.00

Тел: (061) 228-57-20
Тел: (056) 794-38-39

Компанія «Монада»

Постачання електрообладнання для промисловості, будівництва, енергетики.

Поставки електрообладнання: Siemens, Weidmuller, Theben, АВВ, Conta-Clip, Pfannenberg, та інші.

Weidmüller – клеми для особливих областей застосування

Ви шукаєте спеціальні клеми для особливих областей застосування? Weidmüller має що запропонувати:
  • Подача живлення – ефективний і компактний спосіб подачі живлення на розподільні пристрої й шафи.
  • Розподіл живлення – повна номенклатура клем для розподілу живлення забезпечує відмінну гнучкість навіть на етапах планування. Ви можете безпечно і ефективно розподіляти електроенергію між споживачами за допомогою наших прохідних клемних колодок серії W і оптимізованих фазових розподільних блоків WPD.
  • Розподіл напруги контрольних ланцюгів – через велику кількість провідників є ризик неправильного з’єднання обладнання і джерела живлення. За допомогою наших клемних блоків розподілу потенціалів ви можете легко скласти повну і компактну систему розподілу напруги контрольних ланцюгів. Досягти цього можна як з запобіжниками, так і без них.
  • Ланцюги вимірювальних трансформаторів – при контролі електроенергії неправильне підключення може зруйнувати трансформатор струму і напруги. Наші спеціально розроблені вимірювальні клеми з різними технологіями з’єднання є надійним способом вирішення цієї проблеми.
  • Схема сигнальних ліній – вироби для спеціалізованого застосування зі всіма перевагами, необхідними для структурованого монтажу сигналів пускача і діючого об’єкта. Спеціально розроблені компактні рішення для структурованого монтажу сигналів до виконавчого пристрою і приводу з вхідними та вихідними модулями від ПЛК.
  • Маршалінг сигналів – модульні клемні блоки для маршалінга сигналів-запорука дуже компактної, але при цьому чіткої конструкції щита. Можуть бути легко підключені і оброблені додаткові сигнали для автоматизації.
  • Екранування і заземлення на масу – надійний захист персоналу та машин.
  • Завдяки широкому діапазону екранованих з’єднань KLBÜ можна створити гнучке і саморегулююче з’єднання екрану, а також забезпечити безперебійну роботу електростанції.
  • Електромонтаж в будинках – модульні клемні блоки, які відповідають вимогам будівельної галузі. Для монтажу в будівлях ми пропонуємо комплексну систему на мідній рейці 10×3, що складається з ідеально узгоджених компонентів – від електромонтажних клемних колодок, клемних колодок для нульового проводу до повного набору приладдя, таких як шини і тримачі шин.

 

Як офіційний дистриб’ютор продукції Weidmuller, компанія «Монада» здійснює оперативне постачання, надає гарантію виробника з усіма необхідними сертифікатами, забезпечує якісне технічне обслуговування.

Останні новини

Spelsberg фіксує ціни для України до листопаду 2022

Spelsberg фіксує ціни для України до листопаду 2022

Німецька фірма Spelsberg максимально намагалися втримати поточний прайс-лист на нинішньому рівні, проте, темп зростання цін на сировину та матеріали, який досі не стабілізувався та продовжує стрімке зростання, змушує компанію переглядати прайс-лист вже у червні поточного року замість планових жовтня-листопада.

Siemens згортає російський бізнес

Siemens згортає російський бізнес

Siemens вийде з російського ринку в результаті російського вторгнення на територію України. Компанія розпочала процедуру згортання своєї промислової діяльності та всієї виробничої діяльності. Фінансовий вплив цього рішення буде повідомлено в рамках регулярного розкриття результатів другого кварталу сьогодні, 12 травня 2022 року.